Új hozzászólás Aktív témák

  • Osynho

    addikt

    Üdv!

    Ismét segítséget kérnék. A sztereó halkság nem oldódott meg. Újratettem a mpc-hc-t, visszaállítottam alapra és akkor is halk. Valami win beállítás lehet, de nem emlékszem, hogy bármit is állítottam volna. Miközben újratettem a mpc-hc-t, elromlott a 24p lejátszás. :W Beállítottam a Madvr-t a külső szűrőknél, fut is a film alatt ,de semmi. Azt is reseteltem, ismét megadtam neki a "1080p23, 1080p24, 1080p50, 1080p59, 1080p60" beállításokat, de hiába. 60hz-en megy a tv. Telepítsem újra a madvr-t is? Sőt, az 1080p-s filmek megnyitásakor 1080i-t írt a tv, bármit csináltam. Megnyitottam egy 720p divx filmet, azt felismerte 720p-nek. Ezután az eddig 1080i-nek jelzett filmek hirtelen 1080p-sek lettek. :o

    Szóval jelenleg nincs 24p és sztereóban nézhetetlenül halk minden.

    Kicsit idegesít már, hogy hetente egy fél napot a filmek lejátszásának beállításával kell töltenem. 6kor értem haza melóból, le akartam dőlni egyet filmezni, ehelyett megint egy órája szopok ezzel, google-t bújom, nektek írogatok. Nem vagyok analfabéta a géphez, de azért ezt túlzásnak tartom. Egy sima win installnál azon rettegek, hogy vajon jó lesz-e a lejátszás (persze, hogy nem volt jó...). Lassan tényleg azt hiszem, hogy egy külső, dedikált lejátszó a megoldás, mert ez kínszenvedés. :(((

    Most épp melyik mpc-hc + madvr beállítás guide a jó? Mert amiket eddig próbáltam, mind nem aktuálisak.

    Köszönöm a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák