Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456z

    őstag

    Ez igaz lehet?

    "No Frost - a lényege az, hogy a hűtőt soha sem kell leolvasztani, képződik jég a fagyasztó részen és pára a normál hűtő részben (száraz hideg levegő). A technológia valójában napi 1 alkalommal -3-5 fokra felmelegíti a fagyasztóteret, így leolvasztja a jeget a hűtő felületről. A rövid ideig tartó magasabb hőmérséklet a levegőben mérhető, a víz tartalmú és ezáltal nagyobb hőtehetetlenségű ételek, fagyasztott termékek csak néhány fokkal melegednek fel, majd ismét lehűlnek. A technológia következtében nem csak a fagyasztó részben nem képződik jég, de teljességgel megszűnik a hűtőtér párásodása is."

    Csak mert majd összesz@rtam magam, amikor megláttam, hogy -30 fokra hűtött. Ezt leszámítva tegnap óta tök jól működik, a normál hűtőtérben értelemszerűen van hőingadozás, de a pohár vízbe tett hőmérő szerint a víz hőfoka nagyjából 1 fokon belül ingadozott, 2.5-3.5 között. Amit még megfigyeltem a több hőmérővel, hogy az egyenletes hőeloszlás nagyban függ a bepakolt cuccoktól, dobozoktól. Pl egyik helyen volt 2.8, míg a dinnyés doboz mellett a sarokban 5.x. Aztán kivettem a dobozt, és helyreállt a rend. Ki kell vennem a hőmérőket, mert bele fogok bolondulni.

Új hozzászólás Aktív témák