Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    Sziasztok!
    Rendeltem egy Samsung PCFC-X mikrót. Szállítás előtt felhívtak, hogy már csak kiállítási darab van, nem használt, ugyanolyan garancia van rá mint a rendesre, mindene megvan, max. 1-2 kisebb karcolás van rajta, és 3e-et tudunk elengedni az árából. Megérkezik egy sima kartondobozba, 3 kellékkel. Forgótányér görgő+forgótányér+1db. grill rács. Mikor felhívtam őket, közölték, hogy mivel nem nézték meg a dobozt, elhiszik, hogy nincs benne. (még jó, hogy nem nekem kell esküdözni) De sajnos nem tudják beszerezni a kellékeket. Vagy visszaküldöm saját költségből, és elállok a vásárlástól, és akkor oda-vissza 5e Ft-ot fizetek a semmiért, vagy elküldik a szállítási költséget 2350Ft-ot, és vegyek belőle tartozékokat!
    Jár hozzá: Fémállványok (magas és alacsony állvány); gőztisztító tasak; pirítótányér; egy függőleges nyárs; egy függőleges 6 ágú összerakható nyárs; üveg tál. A használati útmutató szerint(9. oldal). Ezeket szerezzem be, 2350Ft-ból... Nyilván hülyeség, hogy nem tudják beszerezni. Én viszont tényleg nem találtam ilyeneket neten, úgyhogy azt se tudom, mennyibe kerülnének. Még azt szeretném tudni, hogy ha gőztisztítás helyett szagtalanító funkció van, az milyen különbséget jelent? Ahhoz nem adnak tasakot, de programilag, működésileg, sugárzásilag, meg mindenhogy ugyanaz, csak más ikont tettek rá, amiért nem adnak hozzá alapból tasakot, vagy a gőztisztító program intenzívebb?

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

Új hozzászólás Aktív témák