Új hozzászólás Aktív témák

  • fntastic

    aktív tag

    Sziasztok!
    Olvastam a Hogyan válasszunk porszívót? irast, tok jo, kicsit jobban kepben vagyok a porszivokkal igy. :R

    Most egy szaraz tartalyos porszivonk van aminek a szivacsa folyamatosan megtelik es alig van szivoereje. Valoszinuleg 10-20k-s modell lehet egyebkent, ezt szeretnenk cserelni.
    Szempontok:
    - egyszeru hasznalat, ne kelljen takaritgatni (ez alapjan porzsakos porszivot ajanlanek magamnak)
    - szonyeg-kemenypadlo arany 50-50% 50nm-es lakas, foleg a szonyeg takaritassal erzek problemakat jelenleg
    - (sajnos csak) nehany hetente porszivozas
    - allergias a baratnom poratkara
    - van egy torpenyuszink aki foleg a szonyegen szokott jatszani
    (ami ezekbol lejohet h lustasag van sajnos :DDD )

    Milyen porszivot tudnatok ajanlani? Igazabol van sok penzem is ra, de best-buy dolgokat szoktam/probalok venni, esetleg tobb kategoriabol is fogadnek ajanlatokat szempontokkal.

    Valamint van egy extra kerdesem, a HEPA szurot kb milyen surun kell cserelni es mennyi az ara kb ennek? (a porzsakosrol olvastam h parszaz forint csak havonta, ha olyat ajanlotok)

    A porzsak/hepa-szuro beszerzessel kapcsolatban is szivesen fogadnek tanacsokat (internet/webaruhaz? nehez, konnyu? szabvanyosak ezek? milyet celszeru?)

    Amugy az ipari porszivokkal mi a helyzet? Valaki azt emlitette nekem hogy jok, de nem tudok roluk semmit.

Új hozzászólás Aktív témák