Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Falcon C.

    aktív tag

    Elnézést, ha triviális dolgokat kérdezek, de abszolút nem értek a dologhoz, viszont kérdések vannak. :B

    Adott (lenne) egy PC, notebook, TV, Wii, digitális fényképezőgép, házimozi rendszer, hangrendszer. Ezeket kéne úgy összekötni, hogy "minden lásson mindent". A PC és a notebook merevlemezéről film, kép, zene, játék mehessen a TV-re, de a Wii is TV-re legyen kötve. A házimozi és a hangrendszer kapcsolódjon a TV-re, DE a hang nem csak helyben, hanem a konyha-étkezőbe is kell, ráadásul olyan módon, hogy onnan is irányítani lehessen a cuccot. Persze nem a filmek hangját, hanem a rádiót, hanglemezt (CD, DVD, talán bakelit is).

    Első javaslatként egy 5.1 receiver-t mondtak központi egységként, arra lenne minden rákötve, s ez aranyozott, árnyékolt kábelekkel lenne összekötve a konyha-étkezőben elhelyezett erősítővel és hangfalakkal VAGY az erősítő a receiver mellett lenne és a vezérlés IR hosszabbítóval lenne visszavezetve az erősítőhöz.

    Elviekben ez működik, de kíváncsi lennék, hogy akár az egészet, akár csak konyhai-étkezős részt meg lehet-e másként is oldani (IP alapon, rádiós, WiFi, bluetooth)? Vagy akár csak a vezérlést?

    Az egész cuccból a PC, notebook, Wii és a fényképezőgép van meg. Emiatt vásárlási tanácsokat is szívesen látok!

    Köszönöm!

    Ui: jó barátomnak kell (bár nekem lenne ennyi pénzem), de én teszem fel a kérdést, mert már van regisztrációm. :)

    [Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

  • Falcon C.

    aktív tag

    válasz gyurczy #28722 üzenetére

    Csak a PC, a notebook, a fényképezőgép és a Wii van meg, ahogy alább is írtam. Se TV, se semmi más, szűz terület.

    [ Szerkesztve ]

    [Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

Új hozzászólás Aktív témák