Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz Gabor970 #7675 üzenetére

    Az aláírásomban szereplő TV lenne a forrás 90%-ban.
    Tud DTS-t meg truHD-t, meg minden fincsiséget.
    Persze megint eljutunk oda, hogy 500 ezer alatt nincs hangrendszer - amit el is tudok fogadni, ha hozzátok hasonló audiofil lennék. De nem vagyok az, így eléggé el nem ítélhető módon, én megelégszem a hétköznapi hangzással, nem akarom hallani a szineket, stb. Épp most kért tanácsot gamer PC ügyben egy ismerősöm, nyilván énis 300ezer fölötti konfigot ajánlottam ki neki. De játszani épp lehet a 150ezressel is - kompromisszumokkal.
    Na igy vagyok én a hanggal. TV-ből azért vettem 300ezreset, mert a szemem viszont nagyon igényes és meglátok minden apró vackot.
    Hang ügyben már alább kell adjak, mert egyrészt egy 2,5 éves gyerek mellett úgyse tudok napi 8 órában házimozizni, jó ha 1 héten 1x tudok egy filmet "élvezni" (hisz ha alszik, azér nem döngethetek, ha fent van, akkor meg jön-megy, apa, jáccunk, kapcsoljá mesét, stb stb).
    Viszont azon a heti/havi 1 alkalmon élvezni akarom a 17 gigás StarWars.MKV-t, a maga 5.1 DTS eng hangsávjával, és az az űrhajó a hátammögül induljon, a megpattanó lézerek pedig körülöttem cikázzanak. Nembaj, ha nem audiofil minőségben - de persze ne sercegjen és ne dobozból szóljon.
    Remélem ezeket tudja teljesiteni egy 100ezres szerkó (denon, JBL projektor, stb), hamár a 30-40ezres játékszerekről lemondtam, és megemeltem a szintet a tanácsotokra.
    Ha mégsem, akkor mélységesen el leszek keseredve, és vagy belevágok mégiscsak egy 100ezres "vacak"ba, vagy marad a tv hangszóró...

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák