Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    válasz bajnokpityu #74043 üzenetére

    Köszönöm a javaslatot...... :R nyitva tartom a szemem..... de ha látsz esetleg valahol.....ne habozz habozni.... :U

    Sefter:

    Nálam a mozi csak másodlagos.....most este sokat sikerült hangolni.....már szvsz egal a 2805-el..... sajnos zsugori vagyok (meg sajna nem jómódú.... :U ) ezért a jó kábelek ára mindig a fogorvost juttatja eszembe, de a DAC és XPR közé leendő XLR-re kicsit többet fogok áldozni ( talán Ákos valami XLR-je... de az is csak alkalmi vétellel türelmesen) de abban Pityunak adok igazat, hogy az UMC lesz a mozimban a szűk keresztmetszet.... és a mozi rész nem mozgat annyira.... a CuAgSS megy a frontoknak, a surroundnak bármi jó, ami nem az 5$-s minőség...... a saját ideiglenesre gyorsan barkácsolt XLR sub kábel szerintem jobb a KCO-3 -nál....de ez nem az én, hanem a szimmetria érdeme szerintem, pedig kb 1000 JMF volt az anyagköltség :Y

    Az XMC-1 szóba jöhet esetleg, de csak akkor, ha a sztereója megüti a Stealth hangját, akkor az UMC és az XDA is repül, és még IC-ket is spórolok. Ha nem, akkor marad az UMC tartósan.

    Mivel nem nyertem a lottón (még), türelmesen vadászok/tam az igen alkalmi vételekre és USA-beli ismerőseim is sokat segítettek, így a 15-20%-ért nem mondom meg mit kapnék......kb ami most van.... ;] de nem sürgős, több időm van mint pénzem..... A próbálgatással az a baj, ha nem kölcsön kábelekkel csinálom, az a legdrágább mulatság, minden körön bukó..... :O

    BBéci:

    A tápkábeleim már nem a PC drót kategória, a továbblépés már innen drága...... max a DAC és a Frontok végfokánál jöhet szóba a sztereó miatt.... de ez még a végfok hiányában és az XMC lebegtetésével szerintem legalább 1 év.....

    Tobee:

    Egyenlőre nem tudom elképzelni, hogy kiadjak egy végfok árát a beléje dugott tápmadzagra..... de ki tudja mit hoz a jövő..... :B

    Mindenkinek:

    Javasoljátok a HDMI kapcsolatot? Akkor is ha nincs 2., és akkor a képet át kell futtatnom az UMC-n? Buzi intel G45-ön is van HDMI, de külső videókártyám mellett (NV 520GT) a HDMI rész nem megy csak a VGA.... :W ( és a DVI sem!)

    Mindenkinek köszönöm a tanácsokat..... és a türelmet... :R

    [ Szerkesztve ]

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák