Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamoo

    MODERÁTOR

    válasz dunkel #64361 üzenetére

    Nem mondom, jól felszerelkezdtél. Isotek, Furu, Alces... Melyiket tartod meg?
    Írhatnál róluk!

  • Sefter

    veterán

    válasz dunkel #64361 üzenetére

    a 8-as fekete az furu :F

    Tamoo:

    Köszi, csak telóról elég szarul látom :B

    [ Szerkesztve ]

    Psn ID: sefter_hun

  • dunkel

    őstag

    válasz dunkel #64361 üzenetére

    Az elosztókról röviden. Épp aktuális lehet ha átnéztek az avx-re :)

    Szub:
    A méllyel hadilábon álltam, elkenős puffogós volt, pedig eddig sem ruhaszárítóval volt bekötve (Fapaci T3, KáCsa sub kábel). A furuval nem ment olyan mélyre mint előtte, csökkent a puffogás, elkenés megmaradt. Alcest jobbnak hallottam valamivel, nem hallottam eltűnni az alját, de nem ugrott szintet tőle. Az Isotek mindhárom paraméteren javított, könnyen kihallhatóan. Egyértelműen Polaris... majd szub csere.

    Média játszó:
    Mindháromnál ugyanazt az egyet vettem csak észre, eltűnt a fárasztó magas, amit korábban a hf kábelnek tulajdonítottam. Ez nagy piros pont a legolcsóbb alcesnek.

    AVR:
    Az AVR-t kétkedéssel kötöttem be a szűrős elosztókba itt a topikban azért meg van ágyazva ennek és abszolút elvárások nélkül ültem neki.
    Az első alkalommal úgy is álltam fel, hogy hát ezek nekem nem kellenek. Más volt mind, de nem tudtam szavakba önteni. A megszokott hang megváltozott, hol ebbe hol abba az irányba.
    A Furutech az első alkalommal már kiesett, gyári kábele a 314ag, amiről már megbeszéltük milyen. Pont ilyen az elosztó is, a kettő együtt is. Próbáltam a premier kábelt az elosztóba kötni, jobb lett, de úgy sem tetszett. Jobban szavakba öntve itt utánaolvashattok más mit hallott egy sztereó rendszeren, az ott leírt karakter nálam is megvolt.

    Annyira koncentrálni akartam a részletekre, hogy elsőre az sem tűnt fel, hogy szélesebb és egyben mélyebb is lett a színpad a Polarissal :DDD A zongora ?zengése? megnőtt, az akusztikus gitár fémhúrjai fémesen pengettek. Ezt sem közvetlen fali dugaljba kötve, sem a többi elosztóba kötve nem sikerült reprodukálni. Egyértelműen és magasan a Polaris-Premier kombináció volt itt a legjobban tetsző hang.

    Az Alces áráért szerintem meggondolandó vétel. Itt hendikeppel indult, mivel a saját betápja neutrik csatlakozós volt a saját tápkábelével (úgy tudom van normál IEC bemenetes verzió is). Talán egy jobb tápkábellel jobb hangot tudna adni. Úgy már el is gondolkoztam volna rajta (ár/érték)... ha nem hallottam volna a Polarist.

    Aki árulja a Polarist azt mondta nekem Siriusra akar felmenni. Akit tudok, hogy eladta a Polarisát, szintén Siriust vett helyébe és Optimum kábeleket. Azzal is úgy voltam mint a boxer kábellel, nem mertem hazahozni. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák