Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz ra^ven #56412 üzenetére

    Ez a téma itt durván offtopik és a moderátorok ugranak a "keresett" filmekre, kivéve ha a boltok polcain keresel eredeti Blu-ray lemezeket.
    BD50 és a remux, ami változatlan, az eredetivel megegyező kép- és hangminőségű.

    Igen, a médialejátszó úgy működik, ahogy szeretnéd.
    A filmek döntő többsége 24 fps-es. Nincs szükség konvertálásra ha a film az előbb említettek valamelyiket és ha 1080-as.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • Vikthor

    nagyúr

    válasz ra^ven #56412 üzenetére

    Én spec úgy vagyok vele, ha új filmet keresek, hogy bepipálom a HD/HU & HD/EN opciót a filmeknél és a keresőmezőbe meg 1080p-t írok be és akkor kilistázza a magyar+angol friss releaseket kronológiai sorrendben, legfrissebb legelöl.

    Ha konkrét filmre keresek, akkor ugyanez a két pipa és a mezőbe a film eredeti címe amit ha nem tudsz akkor az imdb.com a barátod. Utána meg kilistázza az összes release abból a filmbből. Ilyenkor a következők szoktak lenni: BD50 ha van hely akkor ezt szedd ez a legjobb, BD25 már herélt változat de nem feltétlen rossz, ilyenkor az összes extra le van szedve és csak magyar hang/felirat van az eredeti HD hangsáv mellett általában és a képhez még nem nyúlnak, bár ez a film hosszától is függ. Aztán vannak a sima DTS/DD releasek mkv konténerben itt is vannak jobbak és kevésbé, de még ezek is élvezhetők tudnak lenni.

    Alapszabály csak 1080p-t tölts le ez alatt nem érdemes, mert olcsó a HDD... :D

    3D-s releasek is vannak, de az csak annak kell, aki igényli, nekem nem kell szerencsére...

    Nekem szempont a 1080p & a HD hangsáv eredetiben term és ha van akkor a magyar felirat az már hab a tortán, de erre meg vannak spéci oldalak így kapásból 4et is tudnék mondani, de gondolom te is ismered őket. A mozifilmek meg szinte kivétel nélkül 24 fps rátával mennek. Erre kell számítani.

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Új hozzászólás Aktív témák