Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xtremetuning

    addikt

    válasz cekkk #29811 üzenetére

    Mi elfogadtuk a Cekk stylet. Te fogadd el az xtremetuning stylet.

    ...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz cekkk #29811 üzenetére

    De miért kéne kábelteszt?
    Legtöbb jó drótot felesleges ABzni, akkora a difit( megfelelő láncon)
    plusz tápkábel ABzés szinte minden készülékre veszélyes, plusz nekem a múltkor még az XLR aljzatot is sikerült kifingatni 4 kábelcserével. Aki anno hallotta a difit, őket azóta sem kell győzködni tápkábelekről,akármiről, de hogy hittérítsek, az már teljesen kizárt. Inkább maradjon mindenki buta :D

    2en küldték már el priviben a 100rugós USBkábel micsoda átverés cimű logout bejegyzést. Ha kopasz akarsz hirtelen lenni XT, olvasd el, én 2 mondat után skippeltem. Egy házigazda irta. Megint csakamérés. Mintha olyan rohadt könnyű lenne mérni 480Mhzet, időben, közben pont ugyanazt a bitsorozatot elküldeni a gépről. Ellenben megfelelő lánc azonnal énekel a megfelelő fülnek.

    cekk: sztem ne mondj olyat,amit később megbánsz. szintén nem kéne irigykedni a seggnyalásért :D

    [ Szerkesztve ]

    eladó Kawasaki j300 robogó

  • Patice

    nagyúr

    válasz cekkk #29811 üzenetére

    Én csak azt tudom tanácsolni neked, hogy ne vakteszteket és leírásokat várj, hanem próbáld, ki, valahogy hozd össze és hallgasd meg!

    kb. másfél éve kezdtem el foglalkozni ezzel az egésszel. Volt két pár Genius 1250x-es aktív hangfalpárom, meg 5.1-em (5.1-et el is adtam gyorsan, 1250x-esek tuningolva még szolgálnak egy jó darabig). Azóta a fórumozás és az ide-oda látogatásom során már belekóstolhattam szerencsére a komolyabb részébe is ennek a világnak. Most komolyabb cuccra, kábelekre gyűjtök, mert elkapott a gépszíj és beköltözött a hifi bogár. A mostani már nem elég. :)

    Lehet, hogy kivételes helyzetben vagyok, de szerintem az alap ebben az egész "iparban", hogy hallgatózni kell. Összeverődni barátoknál, haveroknál, ismerősöknél. Vásárlási szándékkal is meg tudsz hallgatni lyan készülékeket, amiket még soha nem hallottál, olyan körítéssel, amilyet még nem láttál hallottál. Max. azt mondod, hogy köszönöm a lehetőséget és nem ezt választod, mert erre nincs pénzed (még) de legalább hallottál jobbat.

    Keresni kell az alkalmat a hallgatózásra. Tapasztalni kell saját érzékszervekkel és nem a tesztekre hagyatkozni.

    Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

Új hozzászólás Aktív témák