Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xtremetuning

    addikt

    válasz #48613632 #19817 üzenetére

    Nyílt fórumon ordas hülyeségeket írni = felvállalni a saját butaságunkat.
    Ha leírtad, tűrd a véleményeket. Én nyers vagyok. Ha nyers hülyeségeket ír egy ilyen idős ember ekkora meggyőződéssel, mint te, akkor még nyersebb. Így jártál :D

    [ Szerkesztve ]

    ...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

  • #09634560

    törölt tag

    válasz #48613632 #19817 üzenetére

    Autókban nem vagyok otthon, de azért van különbség egy pc-s szett és egy házimozi között, természetesen elismerve hogy vannak jó pc-s szettek, lehet olcsóban is mint a focal. De Londonban is vanak házimozi és hifi szakboltok, ott kezdj hallgatolózni. Hangerő: minél jobb gép, annál szebben és dinamikusaban szól halk hangerőn, és ha erősitőt tesztelek boltban vagy havernál de nálam is járt egy-kettő,bevallom: mindig meghallgatom halkan is (sok eladó csodálkozik is rajta :) ). Éjszakai mozizáshoz vagy zenehalgatáshoz jól jön az a plusz.
    Ezért kissé gázos szvsz, ha valakit le IQ zéróznak az ellenvéleménye miatt.
    Az nem ellenvélemény volt hanem finoman szólva is marhaság. Anélkül irtad hogy átgondoltad, de legalábbis utánanéztél volna.Más reakciót nem is várhatnál rá, erre rájössz ha megérted legalább az elvet hogy mükszik.Egyszerüen nem szól és nem szólhat jól: akusztikai rövidzár nem engedi. Se dinamika, se mély és középhangok.... erejét is elveszti ráadásul (mintha nem lenne elég baja :) ).El kell szigetelni a hangszóró membrán egyik felét a másiktól és nem is mindegy hogyan. Ezért is mondjuk: tapasztalj.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák