Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz Gabor970 #18241 üzenetére

    Csapás lehet egy olyan feleség. Az enyém a rossz hangzást nem tűri meg, egyszer próbálkoztam 320-as MP3-mal, 3 percig volt hajlandó elviselni.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Gabor970 #18241 üzenetére

    Hát, a 808-hoz most 2 warfi diamond 7.3 van 1000HUF/m kábelekkel, nagyobb örömet okoz, mint a korábbi bögreszett, de azért messze nem az, ami akarok. Ráadásul, mint mondottam, a 808-hoz nincs táv, stereonál még nem annyira gond, de a surround finomításokhoz elengedhetetlen.
    Mivel nincs fél órája, hogy haver tett egy ajánlatot a bögreszettemre, helyhiány miatt el akarja cserélni a két pár ősrégi KEF frontot, meg a Kenwood KRA-4060-ját, amik szintén tőlem vannak, a bögreszettemre. Bakker 3x elomdtam, hogy nem éri meg, de ragaszkodik hozzá. Hát, rajtam nem múlik :)
    Arra gondoltam, hogy pénzzé teszem ezeket, és veszek egy picit komolyabb frontokat előre, mondjuk EZT
    Utána vegy szerzek egy távot a 808-hoz, vagy veszek egy hasonlót, ezt meg eladom, csak így nem adnak érte annyit, amennyit valójában nekem megér.

    A szobai téma meg ... hát, egyelőre marad a TV prüntyesz, asszony nem egy házisárkány, de azért nem akarom kísérteni.

    szerk: ja, a fentebb linkelt warfit biztosan nem, lejár egy óra múlva, és még nem is bótótunki :)) Előbb a pénz ...

    Toobee

    A 808 az egy Pioneer VSX-808RDS 5.1 amp, a harmony az meg ja, ahogyan mondod. Itt, az ebayon most EZ a legolcsóbb, ettől volt már nekem komolyabb is, pl 525 és 555 is, amikor a régi projim megvolt (Optoma HD1690) és tényleg mindent lehetett programozni vele. Ettől a 10 fontos kis vacaktól a kijelző hiánya miatt félek egy picit, de mondjuk a Pio eredetijén sincs, talán nem lesz gond.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák