Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz Jim-X #16776 üzenetére

    Ja, tényleg...el is felejtettem. Még le sincs lakkozva az állvány, úgyhogy nem olyan sürgős. Tegnap felhoztam Bp-re az asztalosomat (nagypapám megnézte a nagyfalut :D ), átfutottuk a terveket. Remélem lassan nekikezd a bútoroknak, mert már nagyon érik. Nézelődtem az IKEA-ban is, kanapék után, de egyik gagyibb volt, mint a másik. Viszont még mindig árulják a régi nagy szerelmemet, első látásra belezúgtam. Bőr is, meg ágyként se használható, cserébe kicsit, de olyan szép, hogy nagyon...szívesen elhoznám. Egyébként egy L alakú lesz belőle, ha meg tudom magam győzni, hogy ne a bőrt vegyem, ki is néztem már itt, Kiskunhalason egyet. Ami most van nálam, azt még a nagypapám csinálta, mikor születtem. Szóval erősen túlkoros már, sajnos megérett a cserére. Voltak függönyök is, a plüss, ami brutál vastag, abból a 300 cm hosszú és ~150 cm magas, annak az ára 14990 ft, ez nem is olyan vész, mert ez már készre van szerelve, beszegve. Felénk az anyag kerülne körülbelül ennyibe. Meg most akciós a kedvenc kis székem. (Alme natúr szivaccsal 14990). Ha véletlen valaki ilyesmit keres, akkor ajánlom neki, mert tényleg nagyon frankó! Nagyon félek, hogy gyengébb lesz a rendszer, mint a mostani elhelyezésben, de ez így tarthatatlan. Elfoglalja a teljes nappalit :(

    Bocsi a nagyon offért! :DDD

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák