Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • python1

    veterán

    válasz Tonyka 2 #156162 üzenetére

    Senki sem mondta,hogy a mázi használatra készült elektronika nem lenne jó,de lássuk be terjed erősen,nem kell ecsetelni a külföldi oldalakat,hogy ezekkel a technikákkal van tele.Nekem sem lesz,de amit hallottam eddg, semmilyen hiányérzetem nem támadt az otthoni szórakoztató elektronikai tömegcuccokhoz képest.

  • -KP-

    addikt

    válasz Tonyka 2 #156162 üzenetére

    Jött egy komment, hogy haladó topikba nem kellene a külsőségekkel foglalkozni. erre írtam egy poénos beszólást, hogy akkor PA-t a nappaliba. Jött bajnokpityu, hogy minden PA szar. Ami azért nagyon nem igaz. Ilyet sehol nem írtam, hogy minden hifis termék kuka. Úgyhog kérlek ne adj olyan szavakat a számba, ami nem hangzott el :R

    Ha megnézed, egy jbl c211 700 euró per darab, egy kcs s1200, s1500 is akörül van, vagy még kevesebb. Mit tudsz emellé tenni újonnan házimozis termékekből? Alig több ez az ár, mint egy hype márka belépő sorozatú legkisebb, vagy esetleg egy lépcsővel feljebb levő állódoboza. Valószínűleg igen röhejes lenne a a kettő közti különbség. Szóval igenis meg van az az ársáv, ahol igen brutál ár/érték arányt nyújtanak ezek, nem horror áron. Persze nyilván egy több milliós Revellel, vagy Focallal szinte mindegyikünk elmozizna. Vagy mindenki helyettesítse ide a kedvenc márkáját...

    Erősítés ugyanez, crown xls-ből 6 csatorna meg van 400 ezerből (most továbbra is új árakról beszélek). Senki nem mondja, hogy egy emotiva upa nincs ilyen jó, na de mennyiért?

    A PA nem most lett király, már régóta az, csak szokás szerint ide minden évekkel később gyűrűzik be. Csak számomra az a fura, hogy nyugat európaiak, amerikaiak, akik sokkal többet keresnek nálunk simán használják ezeket a termékeket, a magyar meg totál elzárkózik tőle.

    A lekerített magas alatt gondolom az X-Curve szabványt érted, ezt egyre kevesebb modellben alkalmazzák, ill nem ritka az se, hogy kapcsolóval lehet ki be kapcsolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák