Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz Nemir Ombe #132402 üzenetére

    Csak egyetérteni tudok Ombe véleményével, mivel nekem 5.1.2 van , hallgattam már eleget ahhoz , hogy tudjam mi az Atmos sőt a DTS:X -el sem u.a. Erről már írtam véleményt. Az korrekt hozzászólás, aki már hallotta a formátumokat, a feltételezések félrevezetőek. Az Atmos precízebb, a DTS:X lazább, "szétszórtabb"
    akár szó szerint is lehet érteni. Mivel az Atmos precízebb célzottab az inkább feltűnő. A DTS:X inkább "elvegyül" a "hangburokban" ,persze ha jó.Egy jó(rendszerben) 5.2 vagy 7.2 is bőven élmény lehet pláne, hogy még az igazán jó 5.1 is ritka. Azt ellenben nem mondanám ,hogy lufi, arra esetleg érvényes, hogy nem túl sok, jól megkomponált darab van. Egyébként, nem ezért cseréltem, csak épp pont jól sikerült időzíteni a már több mint 15 éves cuccot. A tv sem azért lett cserélve - ha már oly sok szó esett róla - hanem mert épp időszerű volt, pont megfelelő időben szintén. Az emberek többsége sem azért cserél mert 4k, hanem mert épp csere idő van.Véleményem szerint inkább ez a jellemző.... Akkor meg már 4K-t vesz, én is azt tenném lehet ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák