Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woodstock323

    tag

    Sziasztok!

    Adott egy új tévé aminek természetesen szemét hangja van. Gondoltam veszek valami hangprojektort és le van tudva. Ehhez képest Ismerősömtől vettem egy sony str dg820as erősítőt mert úgy gondoltam majd mennyivel egyszerűbb meg olcsóbb lesz ha van egy erősítőm és hozzá 2 db jó hangszóróm amit leakasztok netről.
    Na hamar rá kellett jönnöm,hogy én nem vagyok ennyire audiófil hogy utána járjak ilyen házimozi cuccoknak. Nekem csak az kéne,hogy tisztességes hangja legyen a tévének meg ha házi buli van mehessen rajta zene úgy hogy nem röhögnek képen az ismerősök.
    Szóval ebben kéne a segítségetek egy teljesen amatőrnek,hogy milyen hangszórókat vegyek hozzá...(tényleg nem akarok 7.1et) vagy hogy egyáltalán optikaival vagy hdmi-vel kössem a tévére ilyesmik...vagy hagyjam az egészet a francba adjam el és nézzek egy hangprojektort mert az én szintemhez elég az is. Tudom,hogy gáz...de bevallom azt hittem egy ilyen erősítőn van pár kimenet bemenet aztán helló..rákötök 2 jó hangszórót aztán mehet a cucc ehhez képest amikor megláttam a hátulját pánikba estem....mondtam már,hogy teljesen amatőr vagyok és ötletem sincs az egészről? :D jelenleg azt sem tudom milyen hangszórókat kéne hozzá néznem...

  • woodstock323

    tag

    Sziasztok!

    Elég sokan hozzászóltatok a kérdésemhez ezért nem is tudom kinek válaszoljak...így csak leírom.
    Először is köszi!
    Másodszor egy 20nm-es nappaliról van szó amit be kell hogy töltsön.
    Harmadszor nem a bulizás a lényeg :D ez félremehetett...de múltkor összejött a csapat söröztünk dumáltunk és mellé szólt a zene (tévén youtube)...és siralmas volt meg amúgy is nem áll össze egy 4k tévé szép képpel és gyatra hanggal ha nézek egy jó filmet.
    Negyedszer a tévé egy tavalyi modell 4k samsung hdmi,hdmi acr,jack,optikai, meg usb csatikkal.
    Szóval az elsődleges a filmnézés...élvezhető hanggal nem a veszett házibulik...abból már rég kinőttem :D
    ÉS tényleg amatőr vagyok csak gondoltam itt vannak hozzáértők akik hasonlóan igényesek az ilyen dolgokra mint az akitől vettem az erősítőt,ami egyébként mintha új lenne nagyon megvigyázott darab.Akitől vettem az a fajta,hogy ha valami technikai kütyüre ráírnák,hogy egy huzamban max 4 órát mehet akkor Ő be is tartja :D (persze kisarkítva)
    Csak kicsit elhamarkodott volt részemről a vásárlás annak fényében,hogy nem jártam utána illetve annyira nem érdekel ez a téma.

Új hozzászólás Aktív témák