Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz Rp526 #58113 üzenetére

    No , mert csak csak félreérted. Nekem is van Atmos a rendszerben és akartam is és akarom is, mert jó lenne ha az Atmos-nak kiadott film valóban mondhatni számottevően - persze ott ahol a hangkép adja magát - Atmos-ként is szóljon. Csak hát nem így van és inkább ez a baj nem maga az Atmos. Tehát én arra utaltam amikor írtad az XX mennyiségű Atmos kiadású filmeket. Persze jó pár van is köztük olyan ami üt. Mint pl a Terminátor pl a hídon a busz tetején. De sajna én is csak arra emlékszem,(elsősorban) sokkal több talán ott sem volt a filmben. Nézzed meg ha teheted a Escape from Pretoria, ami lehet nem is Atmos, csak "ál" Atmosban is vannak jelenetek amire azt lehet mondani, ezért már megérte az Atmos.
    Lásd a 3D, milyen demók vannak-voltak és mára hova tűnt a 3D. Ráadásul az Atmos ennél jóval egyszerűbben emészthető ( nem kell szemüveg, nem változnak meg a színek a szemüveg hatására , nem kényelmetlen stb). Szóval jó és jó lenne az Atmos , ha nem csak a borítóra lenne ráírva sok esetben. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák