Új hozzászólás Aktív témák

  • lajosx

    őstag

    válasz gubabela #65120 üzenetére

    Amíg nem használtam nekem sem hiányzott, de már nem is nézek csak olyan tartalmat. Pedig elötte bármit meg néztem. Az hogy próbáltad pc-én, és tv nem jelenti hogy minden jó volt. Úgy értem hogy a kodiban elég sok mindent engedélyezni beállítani kell, hogy tökéletes legyen. Vagyis lehet hogy amit pc használtál, épp olyan volt mint a tv lévő ezért nem is vettél észre eltérést. Továbbá azért annak is van jelentősége gondolom hogy milyen tv,meg hangtechnika amin próbáltad. Persze e nélkül is lehet tökéletesen szórakozni a tartalmakon, én is elvoltam évekig. Viszont nem bánom hogy kipróbáltam, és lehetőségeimhez mérten, szeretném mindig így használni. Örőm amikor elindul egy tegyük fel film, és tökéletes minden. Egyedül ami nem annyira kiforrott az a magyar hangsáv, na abban nem sok van ami tökéletes, így sok mindent felirattal nézek.Én bátran ajánlom mindenkinek, ha már meg van egy jó tv, audió szett, vétek nem így használni. Hisz az a kis lejátszó, már igazán nem jelent anyagilag semmit :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák