Új hozzászólás Aktív témák

  • BRDragon

    csendes tag

    válasz Lacielvtárs #11393 üzenetére

    Szuper volt olvasni az összehasonlító véleményed e két erősítőről (köszönet érte), mert én is pont egy Denon és egy Onkyo között gondolkodom. Valószínűleg a kinézett Quadral hangfalakkal csak a Denon-t (x3300) lesz lehetőségem meghallgatni vásárlás előtt.

    Én amúgy egy 646-os Onkyo-t tudtam meghallgatni Wharfedale 10.6-os frontokkal, Pure Audio módnál viszont sokkal jobban tetszett a stereo mód mert ott a mélynyomót is engedte használni a rendszer és a Nickelback How you remind me című számának (24bit FLAC) refrénje így sokkal jobban tetszett (jobban zúzott).
    (Ha a Denon-ban azt mondod még kevesebb a mély, akkor az valószínűleg elsodor engem az Onkyo irányába.)

    Egy másik alkalommal Onkyo RZ710-et sikerült meghallgatnom Heco Music Style 900 hangfalakkal, összehasonlításban (ismét) a 646-tal. Volt különbség köztük az RZ710 javára, tisztább volt. Bár azt hittem nagyobb különbség lesz (pl. a nagy árkülönbség meg az RZ típusnév miatt), azért nem volt ég és föld köztük, de kicsit határozottan jobbnak tűnt az RZ.

Új hozzászólás Aktív témák