Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz bambano #4033 üzenetére

    Értem én az álláspontodat, de ettől még a probléma ott van. A legnagyobb, hogy bennem még mindig buzog a csakazértis. Voltam már elhajtva, meg lehülyézve szakmai fórumon egy-egy probléma felvetésem miatt. Elég kellemetlen volt, hogy fogcsikorgatva és csakazértis, de mégiscsak megoldottam azokat a problémákat. Még a "szakma" nagyágyúinak álláspontjával szembe menve is. Önmagamnak persze jól esett a diadal, de könnyebb és eredményesebb lett volna egy pici hátszéllel. Szóval a tudás, még igenis jól jöhet vagy maga a módszer. Adatmentési melóimnál is jól jöhet még, ha ezeken megszerzem az alapokat. Szóval kérnék egy analóg leírást, meg a szükséges eszközök neveit és ha lesz rá keretem, meg időm, akkor meg is csinálom. Akár privátban is jöhet. Nem érzem elveszettnek magam a számtech terén, pedig gyerekkorom legnagyobb high-tech vívmánya a Sharp számológép, meg a négygombos karóra volt. :B

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák