Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mpierre

    veterán

    válasz Dißnäëß #24968 üzenetére

    Óóóóó. Ez nekem mély víz. Sajnos semmit. :DDD :B Mérnök vagyok ugyan, de ehhez nem értek....

    Nos a méretezés úgy történt, hogy:
    1., Standing wawes megtalál a neten, majd az audioengine a2+-t bele raktam méretei szerint.
    2., Jött a felismerés, hogy hát az két utas, meg az erősítő is benne van a dobozban. Ehh.
    3., Azért megpróbáltam keresni kis méretű tweetert. Na azt nem találtam, de jött a kis monacor hangszóró... Hmmm.
    4., Kezdjük újra. Youtube. Hopp kis doboz! Hozzászólások között a winisdbeta megemlítve.
    5., Hangszórót be a winisdbeta-ba a monacor adatlapja szerint. Megnéztem mit mutat. Jónak tűnt. :C Audioengine a2+ méreteiről van szó.
    6., Standing wawes-be az adatokat, hogy lesz-e a dobozban 60Hz-nél, vagy 50Hz-nél állóhullám, ami ugye nem túl jó. Nem tetszett az eredmény, mert a középtartományban itt-ott alámetszett a kritikus résznek. (piros vonal a progiban)
    7., Ezt 3× játszottam el és meglett.

    Na most, ha fentiek alapján azt mondod, hogy b@zi nagy mákker vagyok, akkor val'szeg igazad van... Belekontárkodtam egy olyan dologba, amihez nemcsak lövésem, de hallásom sincs.

    A fiam imádja az egészet. A családnak szét lettek dobva az alkatrészek, így minden darabot mástól kapott. Olyan fejet vágott a felismerés pillanatában, hogy na... Kb olyan érzés volt, mint a Madagaszkárban, amikor a zsiráfnak sikerül tüzet gyújtani. Csak az égés maradt le a végéről.

    #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Új hozzászólás Aktív témák