Új hozzászólás Aktív témák

  • DDL

    őstag

    válasz dark bit #368 üzenetére

    ''Ha valaki azon 10-20 közé tartozik kis hazánkban, hogy megengedhet magának 1 millás mono erősítőket (például) vagy egyéb magas minőségűnek kikiáltott kütyüket, az ne képzelje, hogy ettől kezdve csak Ő az aki ért a dologhoz, és csak neki van joga ítélkezni hangminőség felett.''

    1. Ne sértegess. :)) Nekem sincs ilyen cuccom.
    2. Nem ítélkezem az ízlések fölött. Csupán azt mondtam, hogy kábel és kábel között van hangzásbeli különbség.
    3. nem állítottam, hogy tudok mindent és csak én értek a dolgokhoz. Nem is sértődök meg azon, ha vki nálam többet tud. Arra viszont hisztis vagyok, ha vki kétségbe von dolgokat csak azért mert ő nem tapasztalta még, vagy mert nem tudja magyarázni.

    ''Szvsz, a hanganyag már felvételkor torzul, innentől kezdve meg már esélyt nem adok olyan blőd dolgokra, hogy cseréljük ki aranyozottra a 220 kábelt, stb. ''

    Már miért lenne blőd? Esetleg annyi a cél, hogy ne rontsuk tovább a minnőséget ha nem muszály. Vagy az adott forrásból minél jobb minőséget kicsikarni.. Ha majd Te is hallani fogod a különbséget és ekkor is azt mondod, hogy felelsleges hajszolás (érték nélkül!), akkor és csak akkor elfogadom az álláspontodat. De akkor sem fogom elnézni, ha ezt rá akarod tukmálni másra. Aki esetleg érdeklődne a Tma iránt. És ezért is tartozik ide is a dolog, mert házi barkácsban is lehet igen jó dolgokat csinálni.

    Üdv: DDL

    Messziről jött ember azt mond amit akar. http://logout.hu/blog/ddl/index.html

Új hozzászólás Aktív témák