Új hozzászólás Aktív témák

  • DDL

    őstag

    válasz dark bit #296 üzenetére

    Hol írtam, hogy lehet tökéletes fázisút csinálni??? Légyszi idézz nekem! Ne erőlködj nem fog menni. Mivel csak azt írtam, hogy ha lehet akkor ne csesszük el nagyon ott ahol viszonylag kézbentartható a dolog.
    Részemről nem vitázom veled ezekről a dolgokról, mert még gyakorlati szinten sem vagy olyan ''állapotban''. Nemhogy elméleti szinten. Előbb talán sok-sok zenehallgatással és kísérletezéssel el kellene jutnod arra a szintre, hogy biztosan halld a különbséget. Ezután elkezdhetsz azon gondolkodni, hogy vajh miért lehet. De amíg nem hallod addig ne akarj arról vitázni velem, hogy amit hallok az nincs, mert te nem hallod, és tudásod szerint nem is lehet.
    Igaz, hogy én nem tudok megtervezni egy dobozt 30 perc alatt, és 5 perc alatt a váltót (nekem így 6-7 év gyakorlata után már eltart 2-3 napig), viszont tisztában vagyok azzal, hogy milyen egy csöves erősítő és mit lehet kihozni belőle, ill. miért jobb és eleve strapabíróbb mint a félvezetők. Nekem nem a minőség bizonyítéka a MOSFET, stb.


    Üdv: DDL

    De ennek ellenére ha gondolod akkor nekiállhatunk itt a nyívánosság előtt egy doboz tervezésének, és a kábelek sajáthangjának. De akár egy erősítő tervezésének is. Hátha tanulok tőled vmit.

    Messziről jött ember azt mond amit akar. http://logout.hu/blog/ddl/index.html

Új hozzászólás Aktív témák