Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz ozzy711 #1564 üzenetére

    Jól érted. Trafó kuss, fejesben van pici brumm.
    De rajta vagyok.

    Szétkaptam és újraforrasztottam, csillagpontos föld megszüntetve, sín rendszer merev drótból föld végig, fasza :D

    No de 4 órája megint szétkaptam, mert valami nem volt kóser... :(
    - bal RCA bemenet only -> mindkét oldal szól a fejemben, mono, hifi
    - jobb RCA bemenet only -> mindkét oldal szól a fejemben, mono, hifi
    - 2 RCA bemenet -> mindkét oldal szól, mono, csoffadt..

    .. és hogy honnan szedi egyik oldal a másik jelét, fingom nincs. Itt törpölök már mióta rajta, inputot szétkaptam totál, föld buszra tettem potit, levettem foglalat is, potit is a sassziról, minden a föld sínen van, de ez nagyobb baj, cső csere... ugyanaz ...

    Hát mondom WTF. Totál kiakadás, dafuq, kapcsolás megnéz újra, huszadjára, 0 hiba, hát passz. Kezem széttettem. Hívom a villanyosmérnök öregem, ecsetelem, mi van, szerinte input oldal. Mondom neki mi van, ALPS bekötést magyarázom, hogy csináltam, árnyékot hol kötök földre, pontról pontra mindent... hümmög, nem érti, nem érti..

    Hátradőltem, felnéztem a plafonra, nagylevegő, hát ez hihetetlen ... kiment volna az E30-am kimenete, elromlott, vagy mi ? Már gondoltam mindenre...

    Egyszercsak ránézek megint a bemenetre, belém áll az ütő........... és kaparom a falat, sűrű OMG ... OMG ... OMG ...

    Mutatom:

    Tippeld meg, mi volt bedugva. :DD

    Hú én ritkán káromkodtam ekkorát + facepalm hegyek.
    :W :W :W :W :W :W

    Adapter fel, visszaálltunk 3 pólusra, AAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHH.
    :D

    Az élet apró örömei. Én meg közben tető felnyitva, pár alkatrész kikötve-kitéve oldalra, mérek anódfesztől kezdve fűtésig minden istennyilát és káromkodok, hogy "picsába, ez is jó".. :D

    Úúúú Skacok. Kész.

    Hát.. ilyen az, amikor az élet tréfálgatja a kezdő szöcskét.
    De azért az öregemet a rutin hogy rávezette a bemenet oldalra. Na igen. Ő túl van páron.. :D

    Ennyike. :W

    Viszont ez a cső hang, ez a "de rég hallottam már", ez pazar. Egyszerűen képtelen vagyok elengedni. Olyan tisztaság és részletezés, olyan friss erő, olyan mikrorészletek, pfúh. Nem fátylat, hanem súlyos nehéz szőnyeget vettem le a zenéről ezzel, az alaplapi prémium Realtek után :D Hihetetlen. Bitang jó kis cumó az E30-al. (Sajnos mellőznöm kellett vagy 3 hónapra).

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák