Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz s3toraph #38626 üzenetére

    Na, elfogyott a lakk. Még mindenhova 2 rétegre sem volt elég mert elég sokat elpocsékoltam bénázás miatt. Mind1 venni kell még1et nincs mese. Eddig a rács sikerült jól egyedül. A kisebb elemek tök jól mutattak tegnap, de túl keveset vártam a száradással a lakknál, kb. 2-3 órát és átfordítottam és kapott a másik oldal is + túlfolyt, így hozzáragadt az ujságpapírhoz, szóval letépett a lakkból, néhol a festékrétegekből is... itt betelt a pohár, egyik kolléga javaslatára előkapartam egy darab kartont. ezzel egy fokkal jobb a helyzet.
    Kérdés: azt hogyan lehet elkerülni, hogy nem habzzon fel a festék vagy a lakk a felületen? Nekem akkor van ilyen, ha egyszerre többet fújok ki, és nagyon jön belőle, valamint amikor a végén jár. Az említett felületet a darabokon, amit megtépett az újság, be akartam fújni a 2. réteg lakkal hogy majd jól befedi, erre ami kijött az is "habos" lett nagyrész, szóval most ilyen fehéren habzó buborékos pocsékság lett ami megszáradt.... :W Mit csiáltam rosszul? Polírozhatom le a felső réteget mert ezt nem fogja eltakarni a következő. :O

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák