Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyávogi

    tag

    válasz tildy #44 üzenetére

    kívánságod parancs, nyávogi betévedt :D

    pontosan 06.29.-én volt a házassági évfordulónk :)

    az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

  • nyávogi

    tag

    válasz Csimasz22 #51 üzenetére

    Ne haragudj, de ez az ég egy világon semmire nem biztosíték. Azért még soha, senki nem maradt hűséges, mert aláírt egy papírt, akár frenetikus külsőségek között is. (értsd: világra szóló lagzi). Olyat is ismertem, aki az esküvője napján, a vendégkoszorúba, direkte ezért meghívott hölggyel kamatyolt kissé... :U

    Nekem is volt egy igen hosszú kapcsolatom, aminek elég csúnya lett a vége, hihetetlenül megaláztak női mivoltomban, hülyének néztek, átvertek mocskosul.Nagyon fájt.
    Ennek ellenére sincs bennem az az érzés, hogy másban sem lehet megbízni. A Kedvesemben teljesen megbízom, ez alatt azt is értem, hogy ha egyszer elmúlna részéről a szerelem/szeretet/vonzódás, ha másvalakire vágyna, akkor nem megcsal, megaláz, hanem őszintén megbeszéli velem és méltó módon vet véget az együttlétünknek.
    Ha nincs bizalom két ember közt, akkor a kapcsolat hosszú távon nem működhet egészségesen... mert a bizalmatlanság mindig ott lebeg és mérgez, aztán kumulálódik és robban... házasságot végképp nem szabad bizalmatlan alapokra építeni...
    Hidd el, hogy ideig óráig lehet, megnyugtatna a papír, de aztán az ünnepnapok elmúltával visszatérne a bizalmatlanság...
    Ha úgy érzed, tényleg van okod a féltékenységre, akkor gondold végig magadban és beszéld meg a kedveseddel, mit érzel és miért..

    szerk:
    Kicker: sok boldogságot és gratulálok :)

    [Szerkesztve]

    az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

  • nyávogi

    tag

    válasz tildy #53 üzenetére

    ha nem úgy érezném, hogy Ő az az ember, akivel érdemes megpróbálni az együtt leélt életet, akkor nem mentem volna hozzá. Én az általa emlegetett ''praktikus oldal'' mellett azért is mentem hozzá férjhez, mert ő az, kinek a mosolyától megmelegszik a szívem, akár milyen morcos, rosszkedvű, akár milyen hülyeségen összekapunk is, akkor sem megy ki a fejemből, a szívemből, hogy Őt szeretem, egy pillanatra sem.. Nem a hibái ellenére, hanem azokkal együtt, választottam és fogadtam el Őt.
    ezek mellett sem gondolom azt, hogy két ember feltétlenül le tud élni együtt egy életet. Nem eszelek egy valaha esetleg eljövő szakításon, de naív lennék, sőt idealista, ha azt gondolnám, hogy ez nem lehet benne a pakliban. Nem vagyok futurológus, lehet, 10 év múlva eljövend a '' boldogan éltünk még meg nem öltem'' állapot, lehet, hogy nem. Egyszerűen senki nem láthat ennyi időre előre. De egyet halál biztosan tudok: nekem Ő az az ember, akivel akár az is elképzelhető, hogy együtt számolgatjuk a hulló fogainkat az öregotthonban.. :B

    az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

  • nyávogi

    tag

    válasz elmoraan (r) #76 üzenetére

    öööö....nem egészen :) attól, hogy valaki történetesen nő, még teljesen ambivalens érzései is lehetnek a babától. Még akkor is, ha vágyik rá. Teljesen más dolog vágyni és a kész helyzettel szembesülni... Pláne, ha az embernek nem tuti az önbecsülése, vagy nem kiegyensúlyozott a párkapcsolata, akkor komoly önértékelési válságot is okozhat, amikor az alak elkezd változni.. pláne, mikor olyan vagy már mint egy túletetett tengerimalac és egy esővizes hordónak a romácából származó hibridlény...
    egyszóval hidd el, a nők zöme nem madonnai mosollyal viseli a terhességet, még akkor sem, ha a kis gyümölcs elfeledteti az előző 9 hónapot..

    ezt úgy is mondom, mint egy meglévő és egy bármely pillanatban megszületendő gyerek anyja.. :)

    a terhesség első trimeszterében meg azért fordul elő a hőemelkedés-láz, mert a test az embriót idegen fehérjeként kezeli.

    az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

  • nyávogi

    tag

    válasz elmoraan (r) #79 üzenetére

    valóban, a limfók nem zabálják fel a bébit :D

    az említett önértékelési válság, számtalan általami ismert nőnél azért jött elő, mert elvesztették, ha csak ideiglenesen is, a szilfid alkatukat, netán kilók is ugrottak fel, kevéssé érezték nőiesnek magukat,(és ebben vastagon benne van a partner viselkedése is), a felborult hormonháztartás miatt meg esetleg sokkal érzékenyebben reagálnak mindenre. Úgy érzik, a növekvő pocakkal már nem kívánatosak, akkor sem, ha a kölek apja úgyan úgy kimutatja a vágyát.
    Ne értsd félre, nem általánosításnak szántam, de rengeteg nő van, aki a terhességét, nem csak örömként éli meg, hanem nagyon is hullámzó érzelmekkel.
    Egyetértek, nem természetes a szülés utáni depi, én sem éltem át ilyesmit és remélem most sem fogom megtapasztalni...

    az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

  • nyávogi

    tag

    válasz föccer #90 üzenetére

    Dehogynem :D magam vagyok rá a tanu, sokadmagam-máski ph!-sal, hogy megkérted a Kedvesed :P most már neked is mindegy... és le se tagadhatod! :D

    Retekegér: Soksoksoksok boldogságot, meg minden egyebet :)

    az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

Új hozzászólás Aktív témák