Új hozzászólás Aktív témák

  • nyávogi

    tag

    válasz Csimasz22 #51 üzenetére

    Ne haragudj, de ez az ég egy világon semmire nem biztosíték. Azért még soha, senki nem maradt hűséges, mert aláírt egy papírt, akár frenetikus külsőségek között is. (értsd: világra szóló lagzi). Olyat is ismertem, aki az esküvője napján, a vendégkoszorúba, direkte ezért meghívott hölggyel kamatyolt kissé... :U

    Nekem is volt egy igen hosszú kapcsolatom, aminek elég csúnya lett a vége, hihetetlenül megaláztak női mivoltomban, hülyének néztek, átvertek mocskosul.Nagyon fájt.
    Ennek ellenére sincs bennem az az érzés, hogy másban sem lehet megbízni. A Kedvesemben teljesen megbízom, ez alatt azt is értem, hogy ha egyszer elmúlna részéről a szerelem/szeretet/vonzódás, ha másvalakire vágyna, akkor nem megcsal, megaláz, hanem őszintén megbeszéli velem és méltó módon vet véget az együttlétünknek.
    Ha nincs bizalom két ember közt, akkor a kapcsolat hosszú távon nem működhet egészségesen... mert a bizalmatlanság mindig ott lebeg és mérgez, aztán kumulálódik és robban... házasságot végképp nem szabad bizalmatlan alapokra építeni...
    Hidd el, hogy ideig óráig lehet, megnyugtatna a papír, de aztán az ünnepnapok elmúltával visszatérne a bizalmatlanság...
    Ha úgy érzed, tényleg van okod a féltékenységre, akkor gondold végig magadban és beszéld meg a kedveseddel, mit érzel és miért..

    szerk:
    Kicker: sok boldogságot és gratulálok :)

    [Szerkesztve]

    az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

Új hozzászólás Aktív témák