Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesztor87

    senior tag

    válasz mirci18 #555 üzenetére

    Gyak. ott vagyok meglőve, hogy nekem egy retro party is tökre tetszene, a menyasszonyomnak is, de hogy milyen lesz a hangulat jó kérdés. A dj mondta hogy nyugi, sokkal jobb ő mint bármilyen élőzenés, mert nagyon sokféle stílus és zene áll rendelkezésére, majd látja milyen a hangulat, annak függvényében változtat. Kb. még a partvis nyél is táncolni fog :D
    Szüleim meg a klasszikus lakodalmas együtteseket erőltetnék (1-2-3 fősek)... nekem ezekkel az a bajom pl. hogy lehet hogy jól énekli a lakodalmast, de külföldit nem tud.... szülők szerint az a gond hogy az ő korosztályuk nem fog táncolni semmi újabbra (retro-boney'm stb-re se....) há nemtom. Leszünk cakk pakk 55-60-an, eleve nem számítok tömegnyomorra.... most amin voltam lagziban, azt láttam, hogy a szülők csesztek felkelni, 60 főből 30 volt a mi korosztályunk (25-30), ebből táncolt, mozgott 20 fő, idősebbekből 0.... nem volt annyira jó ezt látni, picit para:S

    Fotósunk linkjét elküldtem *Ropi* kollegának, fotós szemmel nézzen rá, mert nekem semmi bajom nincs vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák