Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    Valahol már kérdeztem egyszer, de nem jött infó, hogy mérte-e már valaki a PowerLogic 12D12M ventik paramétereit? Nekem kifejezetten hangosnak tűnnek, de a légszállítási adatait sajnos nem tudom becsülni sem. Viszont érdekelne a dolog. Egyébként nehéz, masszív cucc, a lapátok anyaga mintha bakelitből lenne. 1150 alá nem tudtam leszabályozni, de még ott is hallani a motorhangot, maxon 2100-on pedig még a csukott szobaajtón is kihallani. Viszont nem tudom mekkora légszállítás társul hozzá, így nem tudok pontosan viszonyítani sem a többi ventihez, amikről viszont csak adatokat tudok, de személyes tapasztalatom nincs velük.
    Ha valakinek van lehetősége és eszköztára megmérni, tegye már meg hogy megcsinálja, és közzéteszi az infót.
    Amúgy a DTK házak némelyikéhez adják. Az enyémhez 2db is volt, de a másik az gyengébb változat(a típusszámra nem emlékszem) csak 2000-et forog, viszont hallhatóan csendesebb. Az más kérdés, hogy ez utóbbi az csak 4tűs csatival szerelt, és én meg átforrasztottam a kábelét az 5V-os ágba, így most a levegőt elviselhetően nyomja befelé, de semmi hangja nincs.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák