Huppsz, én is rúgtam 1 gólocskát :C
    1-0 ide.

Zsolli:
    32:22
    Bálint Filó egy bal oldali szólóval minden védőt maga mögött hagyott, és utána már könnyedén helyezhetett az ellenfél kapujába. Az állás 0 - 1 a találkozó 32. percében.
    31:00
    DaNiki ellentámadása során András László végigvezette a labdát a jobb szélen, majd kapura lőtt, de lövése visszapattant a kapufáról.
    30:28
    Egy jobb oldali akció során Sörhas nagyszerű lehetőséghez jutott a vezető gól megszerzésére, de a hazaiak kapusa, Csaba Szerdahelyi kivédte Bálint Filó hosszú felső sarok felé tartó fejesét.
    30:10
    A meccs 30. percében a lelkesen futballozó Sörhas menedzsere új taktikát szeretett volna kipróbálni; a játékosok engedelmesen betartották a kapott utasításokat.
    30:10
    A kapitány nélkül maradt Sörhas csapatkapitányi karszalagját Finn Gschwandtner kapta meg.
    30:00
    Sörhas csapata a mérkőzés 30. percében friss energiát akart a játékba vinni. Avelino Hidalgo gyorsan megölelte Finn Gschwandtner csapattársát, és elhagyta a pályát.
    06:49
    Sörhas csapata előtt nagyszerű lehetőség adódott egy középső támadásra, de emlékezvén a kapott utasításra inkább a szélre irányították át a támadást.