Keresés

Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    hali
    Szóval Gigabyte GA-MA78G-DS3H alaplapom van, rajta Realtek integrált HD Audio hangkarival. Nemrég váltottam Xp-ről Win7-re, de amióta váltottam, recseg-ropog a hang játék közben és videólejátszáskor is...

    Próbáltam:
    - legfrisebb r2.38as drivert
    - régebbi, r2.31-es drivert, ami tartalmazza az ATI HDMI-t és a Microsoft UAA-t is
    - volt fenn r2.37-es driver is nemrég
    - próbáltam driver nélkül is, tehát csak amit a Win7 saját maga felrakott
    - próbáltam a hangfrekvenciáját változtatni, úgy sem volt jó...

    Szal télleg..és valaki mondta, hogy érdemes a BIOS-t frissítenem...kockázatos művelet, de tényleg mindent kipróbáltam már...mit gondoltok? valóban előfordulhat, hogy Win7-re való áttérés esetén BIOS-t kell frissíteni?

    Már csak ebben bízom, illetve az alaplaphoz kapott Driver-DVD-ben, csak hogy abban még Vista-s driver van...megpróbáljam még azt is?

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

  • volvoguy

    addikt

    válasz ShadowQ3 #30 üzenetére

    Azóta már frissítettem a BIOS-t...amúgy em mindig jön iylen rewcsegő pattogó hang a hangfalakból, általába ha hírtelen hangszinváltás van zenében, szövegben vagy játékban..pl. ha játszom, és vmi hang előjön játék közben akkor elkezd így pattogni...

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Aktív témák