Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rinti

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én is most vettem egy ilyen billentyűzetet.
    A fenti legszélső makró gomb, a "célkereszt", az a játék / iroda mód választó. A netről azt sikerült kibogarásznom, hogy a hangerőszabályzás görgővel CSAK iroda módban működik, játék módban csak a fényerőt tudod vele szabályozni. Fényeffektet ilyenkor csak az FN + Ins-Del gombokkal, vagy pedig az FN-1-2-3-4-5-ös gombokkal lehet csinálni.
    A célkereszttől balra lévő gombbal lehet ki-be kapcsolni, valamint állítani a billenyűzet oldlán lévő világítást. (7 féle mód van)

    A multimédia gombok azért mennek továbbra is a gép leállítása után, mert az alaplap kikapcsolás után is ad +5V-ot az USB portoknak.
    Nekem Gigabyte alaplapom van, ott az egyik menüpontban az ErP módot bekapcsoltam, valamint a windowsban az energiagazdálkodásban az adott séma speciális beállításaiban tiltani kell az USB szelektív felfüggesztést.

    Ezek után a gép lekapcsolása után már szépen lekapcsol minden világítás.

    Remélem sikerült segítenem.

    U.i.: Ha a google-ben rákerestek arra, hogy "USB off after windows shutdown", akkor lesznek még egyéb leírások / youtube videók is, ha a fentebb leírt módszer nem válna be.

    Driver: (105 gombos) : "00186014-uRage-Exodus-900-software-updated-20191126" kifejezésre keressetek rá a google-ben, habár az oldal épp karbantartás alatt van.

    Szép napot, kitartást otthonra! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák