Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dani77

    újonc

    Sziasztok!

    Már régen olvasgatom a fórumot, de most lenne egy kérdésem, ezért regisztráltam :)

    A feleségemnek szeretnék venni egy húzódzkodó rudat. Ő triatlonozik, mellette szeretne otthon is végezni pár gyakorlatot. Jelenleg is csinál ezt-azt, saját testsúlyos gyakorlatokat, ezeket szeretné kiegészíteni húzódzkodással.

    Megpróbál majd edzőterembe is jönni, de előfordulhat, hogy az már időhiány miatt egyszerűen nem fér bele, arról nem is beszélve, hogy ezt a pár gyakorlatot szeretné többször végezni naponta. Ezért vennénk neki egy húzódzkodó rudat otthonra.

    S akkor az előzmények után a kérdés ... :)

    https://www.electronic-star.hu/Sport-es-Fitnesz/Testepites/Huzodzkodok-tolodzkodok/Tolodzkodok/Bouncer-multifunkcios-edzogep-200-kg-acel-fekete.html?fbclid=IwAR278MhhAIOKI0ajBakR2ivOnYShlFwN_vhggAoaXMNoZjbnV-FdrWUXAjg

    Ezen a fórumon láttam még régebben, hogy valaki ajánlotta, vagy épp nem ajánlotta az alábbi terméket (nem találom már a hozzászólást). Bevált, megvette az illető végül?

    Ha esetleg valaki közületek próbálta már ezt, vagy ha tudnátok javasolni egy megbjzhatóbbat, de azért elfogadható áron, azt nagyon megköszönném!

    Ez amúgy nekem tetszik, egyedül azért vannak kétségeim, mert bár azt írja, hogy 200 kilót is kibír és hogy acélból van, a saját tömegnél mégis 3.3 kg van feltüntetve ... ez egy csöppet gyanús, no meg az is, hogy a cég nem válaszol egyáltalán a levelekre ...

    Ha esetleg tudnátok mondani olyan sporteszközöket forgalmazó áruházat, ahol egy megbízható ilyen cuccot vehetnék, kérlek írjátok meg ide.

    Köszi előre is :)

    Szerk:

    Azért is gyanús a 3.3 kg-os súly, mert szintén ezen az oldalon, egy másik, leísra egyszerűbb és "csak" 120 kilogrammig terhelhető, leíása alapján szintén acél húzódzkodó rúd súlya 16 kg ...

    https://www.electronic-star.hu/Sport-es-Fitnesz/Testepites/Huzodzkodok-tolodzkodok/Fali-huzodzkodo/Master-Grip-multifunkcionalis-huzodzkodo-rud-acel-falra-szerelheto-120-kg-Fekete.html?price=27400,00

    [ Szerkesztve ]

  • Dani77

    újonc

    Sziasztok!

    Valaki aki jobban otthon van a témában segítene abban, hogy a kazein illetve a szója fehérjék most épp milyen megítélés alá esnek? Vagyis hogy egészségesek, vagy épp rákkeltőek, vagy mi a helyzet?

    Rákerestem itt a fórumon, Woodslave írta még régebben, hogy sokáig akar élni, ezért nem iszik kazeint ... nekem is hasonló terveim vannak :) Mármint az élettel kapcsolatban :)

    Próbáltam neten rákeresni, de kb. minden kijött és az ellenkezője is, japánok szóját esznek, sokáig élnek, japánok szóját esznek, azért nem túl férfiasa, vagy mégsem, stb. És csak ilyen webdoktor jellegű cikkeket találtam, semmi komolyabbat .. és még csak egy japán ismerősöm sincs, hogy kifaggathassam :)

    Azért kérdezem, mert - kövezzetek meg de - nekem bejött a biotech Power Proteinje. Az íze is bejön (csak csokis), az állaga is, mivel csak a reggeli zabhoz használom. Oda pont jó, hogy sűrűbb.
    Egy kilós adagot rendeltem próbából, most akartam berendelni pár vödörrel, hogy sokáig meglegyen a reggeli adagom, mikor a teremben hallottam egy beszélgetést, hogy ha sok szóját eszel véged, de a minimum, hogy átalakulsz nőve :)

    Akkor keresgéltem itt a fórumon is, és futtam bele a kazeinnel kapcsolatban is ilyen nem túl bíztató véleményekre.

    Most nyilván pár kilótól nem lesz senkinek semmi baja, de én folyamatosan ezt enném reggelire, ezért kérdezem, hogy esetleg hozzáértő személynek van-e véleménye a témáról?

  • Dani77

    újonc

    Nos én hajlok a jó szóra, szóval szóját ejtem a tervből!

    Woodslave: igen, én is írtam, és remélem, hogy valószínűleg nem méreg egyik sem - illetve nem olyan gyorsan ható :) De ha már vehetek jobbat, akkor nyilván azt választom.

    Amúgy érdekes, és remélem csak véletlen egybeesés, de elmúlt napokban volt kis libidó csökkenés ... fitoösztrogének, mi?

    43 éves vagyok és nem szedtem soha semmi komoly cuccot - a max a Gaspari Novedex XT volt, illetve pont most kipróbáltam egy 6-Bromo-t tartalmazó terméket (6-Bromo Androstane-3,17 Dione). Ami elméletileg amennyire én utánaolvastam ösztrogént szorítja le, tesztót meg növeli ... és végül is testépítés szempontjából bevált, mert kicsit szárazabb lettem, definíció javult ugyanolyan kajával, kicsit fájtak az izületeim, stb. De beütött ez a kis malőr, szóval a cucc megy a kukába. Egy legálisan megvásárolható termékről van szó, vagyis semmi AS nincs a képben - ezt csak azért írom, hogy nem ilyesmi miatt volt a bibi.

    Én azt hittem ennek "köszönhető" a libidóesés, de most, hogy írjátok a szóját ... ezek után tuti nem veszek szója alapú fehérjét. Meg ilyen 6-bromo-s cuccot sem.

    Egyszóval köszi mindenkinek!

    Szója kilőve, kipróbálom a Nutrend Long Proteinjét, amennyire én tudom az egy - viszonylag - megbízható cég.

  • Dani77

    újonc

    Ne veszekedjetek gyerekek :)

    Szójához még egy adalék: asszonynak vettem még régebben MHP UP YOUR MASS tömegnövelőt. No nem tömeget növelni, csak megtartani, mert triatlonozik és versenyre felhozó utolsó 2-3 hónapban annyit edzettek hogy attól tartottam elfogy :)
    Azért vettem ezt mert tetszett a CH része - nem cukor volt. Nem is maltodextrin.
    A fehérje rész viszont nagyrészt szója izolátum.

    Ebben az időben előfordult hogy egy-egy durvább edzés után még sokáig kóválygott, nem volt éppen annyira rosszul hogy összeessen vagy ilyesmi de jól sem ... Eddig hasonló alkalmakkor a Nutrendes Regener segítet neki, 10-20 perc alatt helyrejött annyira hogy bírt inni egy protit, utána meg enni szilárd kaját (anélkül nem, többen voltak így a csapatból).
    Teljesen véletlenül jöttünk rá egyszer hogy ez az Up Your Mass is ilyen jó hatással van rá (kifogyott a Regener, csak ez maradt otthon), ugyanígy helyrerántotta. Most hogy a CH része, vagy a szójaizolátum, vagy valami amit még hozzáadtak a cucchoz azt nem tudom, csak mint érdekesség mondom a pozitív hatását.

    Amúgy megváltozott már a cucc, most már tejsavó van csak benne - a CH meg cukor ...

  • Dani77

    újonc

    válasz szegedilaci #160584 üzenetére

    Hali!

    Őket már nézegettem én is (bár ha az angol oldalról rendelsz, szállítással is olcsóbb mint innen) de annyit azért megemlítenék, hogy attól, hogy egy ilyen weboldalon lehet rendelni, még nem biztos, hogy legális ... gondolom nem véletlenül árulják így, és sehol egy postacím vagy bármi kézzelfogható ...

    Más :)

    Régebben használtam DHEA-t (Swanson) és tetszett a hatása. Semmi egetrengető, jobb kedv, jobb regenerálódás (állóképességi sportnál legalábbis erősen érezhető volt) kicsit megdobja a libidót, ilyesmik. Vennék újra, és arra gondoltam, hogy a Swanson saját oldaláról vajon lehetne rendelni? www.swansonvitamins.com ?

    Valaki próbálta már?

    Ahogy látom ahhoz képest, hogy annak idején én mennyiért vettem, itt szinte ingyen adják..

Új hozzászólás Aktív témák