Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz meroly #8318 üzenetére

    Köszi! Igen fogytam előtte, 87 kg voltam de volt rajtam zsír is bőven...a csuklóm lesérült és onnantól nem edzettem 3/4 évig, nem is ettem rendesen - stressz, itthoni problémák, stb. - és lefogytam 72kgra...most 1 hónap edzés után visszajött 2...(szerencsés esetben izom-memória jelenség)...

    Valószínűleg izomtömeget is veszíthettem, mert még közel sem annyival emelek, mint annak idején... a vállazáshoz az oldalemelést még mindenképp beszúrom, bicepszhez pedig a kalapácsot :)

    Jaj igen azt elfelejtettem leírni hogy ehhez jön weighted crucnhes (hasra) heti 2x...

    Most olyan 82-84 kg a cél egyelőre, de a lehető legkevesebb zsír felszedésével, szóval a kajára majd oda kell figyelnem...utána olyan 10-12%-os BF-tel már meg is lennék elégedve...nem akarok nagy állat lenni, csak atletikus, sportos! :)

    #8319 Tamoo: Köszi neked is a tippet, akkor még módosítgatok rajta! :R

    [ Szerkesztve ]

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák