Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stirbi

    addikt

    válasz drogery #4133 üzenetére

    Nem kötekszek, csak párbeszéd! :) :N

    ,,Arnold vs. Metzer.
    Neked mit mond az, h arnold korszakából sokan szép kort éltek meg, nagyja ráadásul még ma is él?
    ferrigno, oliva, nubret, zane stb. a 80's végi 90's közepéig lévő top pro-k feléről évtizedek óta nem hallottál, de nem is akarsz.
    biztos szerencse. nem pedig az anyaghasználat elharapózása.
    ,,

    Természetesen vannak olyanok, akik szép kort éltek meg! Pl Sergio Olivia is.

    Cutler-hez csak hozzáfűztem az én személyes megjegyzésemet, hogy mégis miért nem szoktam róla olvasni, és érdeklődni utána. :)

    Ronnie - ez a kép komoly ! Pedig ő rendőr volt. Feladta azt a hivatását? Mert ha nem adta volna fel, akkor ugye bizonyos év leszolgálása után korrekt és biztos nyugdíjjárulék illette volna. Ott csinálja a pénzt ahol tudja, de hát az sem mindegy, hogy ki milyen életszínvonalat akar fenntartani. Mert a mércét is lejjebb lehet vinni, és nem kell 3-4 autónak lennie a ház előtt és egyéb felesleges dolgoknak.
    Nem így van :)?
    Bizony gondolkozhatna másképp. Mert attól, hogy ő lejjebb viszi az életszínvonalát sztem még tisztelnék a hívei. ;)

    Többiek? :D Biztos tolják a kajálást. :D

    szerk: Ronnie-wikipedia: ,,Élete utolsó Mr. Olympia versenyén 2007-ben, sérülései, szimmetria problémái miatt csak a negyedik helyet szerezte meg.,,
    Most olvasom, hogy a sérüléseit sosem ismerte el.

    [ Szerkesztve ]

  • deniro2

    senior tag

    válasz drogery #4133 üzenetére

    Hehe, csinos ez a kép Colemanről, megnézném elölről is, biztos nincs nagy bele... ;]

Új hozzászólás Aktív témák