Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz dragonfx #36322 üzenetére

    Hot Blood meg Pow3rd pont olyan, hogy az első 2-3 alkalom kurvajó, megdob edzésben (jól felkúrja a vérnyomásod, ami pont rossz edzés szempontjából) nehezebben fáradsz, aztán megveszed a dobozzal. És a 4. alkalom után rájössz, hogy ez is kb csak addig hatott, mivel megszokja a szervezeted. Én még nem találkoztam olyan bogyóval, vagy itallal ami minden edzésemen rohadt jól pörget,muszáj tartani 2 alkalom után 1-2 hetet, hogy újra átéld azt a hatást, mint mikor először toltad.

    Egyedül a Guarana segített rajtam, az is kitartásban és koncentrációban, de legalább nem tornászta fel a vérnyomásom az egekig.

    Nem is sűrűn toltam Pow3rd-et csak ritkán, de hál'istennek már el is fogyott.... Az új Hot Blood meg gyanítom már nem olyan jó mint a régi... De szép is volt régen, mikor 2 Hot Blood után azt hittem az utcán leáll a szívem. :D Na abba még vót anyag...

    Mondjuk ez a személyes véleményem, ritka szar szervezettel vagyok megáldva...Van akinek máshogy hat, van akinek tényleg segít...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák