Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deniro2

    senior tag

    válasz Ijk #30591 üzenetére

    Ok, azért ne sérülj be teljesen... :)
    Arnold arányait nem azért hoztam fel egyébként, mert ezeket tartva bárkinek is lenne esélye innen hozzá hasonlóan kinézni, hanem azért, mert szerintem páran hajlamosak aránytalan lábakat építeni és máshogy nem tudok esztétikai sztenderdekre hivatkozni, minthogy megemlítem, hogy a karjaihoz és a melléhez képest neki kisebb combja volt, mint pl. neked... A magasság mindegy, mint ahogy a derék-mellkas arány esetében is, mert az 1:1,5 arány jól néz ki akármilyen számokat helyettesítesz be.
    A másik meg, hogy szereted hangsúlyozni, hogy amatőrök vagyunk, ami teljesen igaz és pont ezért sem értem a görcsös ragaszkodást olyan dolgokhoz, hogy minden testrészt ugyanolyan keményen kell edzeni, hiszen itt nincs kell, itt csak lehet van és mindenki pont úgy torzíthatja magát, ahogy neki tetszik, színpadra úgysem lép soha...
    Azt is írtam, hogy mindenki más, nem az edzésedet akartam leszólni, hanem pont azt kihangsúlyozni, hogy nem érdemes felületesen súlyok, meg külalak alapján megítélni a hozzáállást.
    A karodat is ezért említettem, mert nyílván keményen edzed azt is, de felületesen lehetne épp olyan hibás következtetést is levonni belőle, mint egy vékonyabb lábból...
    Tehát összefoglalva: vékony lábat is edzhet keményen a gazdája, de, ha mégsem teszi, akkor sincs semmi.... :D

  • Yeffy

    veterán

    válasz Ijk #30591 üzenetére

    ezzel most nagyon egyetértek... :K

    mell tric, egész jóvót partner nélkül...

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák