Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz szasanyi #25591 üzenetére

    Az a helyzet hogy azért vagy "férfi" a lábazástól, mert megcsinálod hétről-hétre, miközben szar nehéz. Én rendszeresen rettegek a lábazástól mert tudom mi vár rám. De nincs jobb érzés amikor bezuhansz félholtan az öltözőbe, és nyugtázod hogy ma is megcsináltad. Nem véletlen nem lábazik a teremben edzők és bohóckodók nagy része.
    Attól vagy férfi hogy vannak céljaid, és akarattal, kitartással megvalósítod, és nem picsogsz hogy mi miért nem lehetséges. Ez a cél lehet munka, gyerek, sportteljesítmény. Egy-egy kemény edzés is egy kisebb cél.
    Az meg rohadtul nem izgat hogy a nők kit tartanak férfinak. Nekem elég ha annak megfelelek, aki nekem is megfelel.
    Legutóbb azért kaptam kosarat, mert nem vagyok a társaságban az alfa, nem vagyok elég központi figura. Én mindig is visszahúzódó voltam, valószínűleg ez a nők 80%-nak nem felel meg. Nekem marad a maradék 20. Megváltozni nem fogok, mert ezen a téren nem is akarok.

    De többet nem akarok ma a nőkről diskurálni, még a végén magam is elhiszem hogy miattuk edzek.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák