Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz aelod #186201 üzenetére

    Igen mert éreztem, hogy évek óta ugyan ott tartok és nem haladok előre.
    nezz a tukorbe. hova akarsz meg izmokat pakolni :DDD

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • Woodslave

    félisten

    válasz aelod #186201 üzenetére

    mert már nem tudnak fejlődni max több koxal és azt nem akarják.

    De nézd meg (úgyse fogod ;] ) Mike haverja Jared Feather ifbb pro lett és fejlődik azért (persze cuccal) vagy a ks karnivor csávó aki 40 lbs izmot (némi zsírral) rakott magára velük.

    Paul Carter se fejlődik, megkérdezték mit kellene csinálnia azt mondta koxolna ez az egyetlen út. Szóval ez se teljesen valid hogy ki hogyan fejlődik.

    Nem kötekedés félre ne érts alapvetően egyetértek veled edzés filozófiai kérdésekben, csak rácsatlakoztam m3ss kolléga eszemefuttatására akivel (ja elírtam ;] ) amivel nekem is amúgy kivan a tököm kicsit. Mármint az agyalással meg azzal hogy minél többet foglalkozik vele az ember annál nagyobb a zavar.

    Mondjuk szerintem emiatt érdemes edzőt fizetni akár online is, hogy ezt leveszi az emberről :K

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

  • m3ss

    veterán

    válasz aelod #186201 üzenetére

    sorozatot csinál az adott izomra hanem egy edzésen vagy legalább 18-20-at (5 gyakorlat 4 sorozat stb.)
    mentzernel legalabb ez a regeneralodas stimulus kapcsolat nekem logikusnak tunik. amugy en ezt nem ertem ezekben a heti tobbszor edzunk egy izomcsoportot bontasokban. ezt lattam mar rp-n tobbszor is, de mashol is. a 15-20 sorozat egy edzesen / izomcsoport ehelyett bontsd fel az edzest, es mondjuk legyen hetfon 8 sorozat, szerdan 6, penteken meg megint 8 mondjuk. de hogy a fenebe regeneralodik naturalban?
    ok hogy labnal mondjuk teljesen kizart ez ha intenziven edzel. meg se probalnam. de nekem meg hatnal is. masnap alig tudok huzodzkodni sajat testsullyal is...pull nap utan 1 nappal amikor pl. bemelegitesnek csinalok mell napon huzodzkodast full gyenge vagyok. egyszeruen nem tudom elkepzelni, hogy heti 3x edzek egy izomcsoportot. meg ha keves is a sorozat es 3 ismetlest benne hagyok akkor se. dr. mike latott mar vajon natural embert sulyzoval a kezeben? :DDD
    az lehet amugy, hogy bicepszet, vadlit, tricepszet, vallat tudnek edzeni gyakrabban. de heti 3x 4x...hat nem tudom.
    azt tudom elkepzelni meg, hogy adaptalodik a szervezet, izomzat ehhez a gyakori edzeshez es sose probaltam ki..

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák