Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz IntelKiller7 #183899 üzenetére

    Nem tudom miota gyursz de most jön ki bocsi.

    Itt mindeki ilyen hulladék helyekröl rendeli a hulladék fehérjét drágán? Komolyan pure gold izesitett szar? Biotech? Ezek olyan szarok mint állat. Komolyan régi gyuros arcok ezeket a szemeteket eszitek? Meg vitaminbol is veszitek a szemest? Hogy on is legyek és nem reklám hanem azért mert jók! Fel lehet hivni öket utána lehet kérdezni honnan van!
    Fehérje tipp! [link]
    Felesleges sok szar nem kell amit irnak a diszpinyt látvány szarokba. Ha kell valami mellé vedd meg itt pl de sok alternativa van.
    [link]
    Ugyanitt lehet venni magnézium citarátot meg kálcium citarátot bekevered 2:1-be és bum olcson jo midnen szar nélkül. De ihatod glicinnel vagy hal kollagénnel inulinnal amivel akarod. Bekevered magadnak adalékmentes meg tömegnövelö szerek nélkül vane gy jó cuccod de ez csak egy része és nem akarok egy regényt irni mert nincs hozzá kedvem de ez már régota bennem volt hogy tényleg ezeket a fosokat isszátok teli felesleges szarral? Bárhogy beizestied magadnak. Ha lusta vagy napi szinten bekeverni ami kell bele akkor összekevered egy nagyobb régi fehérjés kupába vagy bármi amit hetente megrázol vagy minden használat után amikor kivetted a cuccot másnapra leülepszik a por. Ne vegyétek már drágán a hulladékot :D

    Perempe szerintem meg tuti troll vagy vagy ha nem nagy a baj de tényleg nem tudom hogy mit irjak ami nem tul sértö inkább itt befejezem. :D
    Ha pesti vagy menj el ehez a sráchoz ha tornászoskodni akarsz. [link]

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák