Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    Súlymellény nem jó? Én azzal huzockodok amibe kilonként lehet rakni a súlyt így szépen fokozatosan fel lehet építeni. Vagy jobb ha öv vonalba húz le a súly mert akkor a törzs is jobban erősödik?

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Dreadloord #183288 üzenetére

    LOL Az komoly. Nekem 17-18% kb de még sose voltam ilyen sovány 16 éves korom ota. 185/85 vagyok kb 20-30 év közt 100 körül voltam. De 10%? Az folyamatosan tartható? Mit eszel?

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Fred23 #183287 üzenetére

    25 kilosom van egyenlőre csak 17 kiloval bohockodok de ezzel még megvan a szabályos 5 huzockodás széles fogásba is.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Fred23 #183297 üzenetére

    Igen ezért mindig azzal kezdem a sorozatot utána két szusszanás után átfogok hogy a tenyerem szembe van velem szükebben kicsit mint ahogy a vállaim vannak én igy szoktam csinálni. 5-5 egy sorozat igy. Amikor már nem birom felhuzni magam leveszem a mellényt és utána még játszi könnyedséggel csinálom még amig birom utána egy karos 20 kg-os sulyzokkal levezetem amig birom és ennyi. Nem fingatom már ugy magam mint régen ha pihennék még lenne ebbe még de ugy veszem észre jobban formálodok ha hagyok magamba tartalékot és nem stresszelem annyira az idegrendszerem. És fittebb is vagyok igy. Kezdek ráereszkedni a tökéletes egyensulyra még uszásnál meg biconál nem vettem vissza azokat nem akarom max hogy egy héten egy csucs legyen egyik vagy a másik mert ahogy még fél éve csináltam azt már kapta a szervezetem minden nap szét fingattam magam saját sulyos edzéssel bicoval meg uszással is plus csajozás nagy dugások és éreztem hogy kell a pihenö na mondom elég a ..szom fog ennyire hajtani. Miota visszavettem és elkezdem a sulymellénnyel edzeni sokat fejlödtem és erösebbnek is érzem magam persze tudom a plusz suly miatt is. Kajábol se zabálok annyit probálok olyan 80%nál megállni és igy most ugy érzem kurva jó kondiba vagyok erö ügyileg meg szuflával is jobban birom az uszást meg a bicot. Eddig 60 perc volt a 2000 méter az 50 méteresben már van amikor leviszem 45 alá és ugy jövök ki hogy hm ez jólesett. Régebben meg ugy másztam ki mint aki agyonvertek. Gyors uszásbol egy temposabb 50 métertöl kész voltam most meg már megyek fel alá mint a bolond :D Persze vannak nálam állattabbak is meg fiatal srácok akik brutálba nyomják de nekem már ez a szint elég. Szóval már csak heti 5 napot edzek mindig másra egy héten mindent csak egyszer. Jó mondjuk a kedd a láb meg váll szerdán meg uszás az is adja vállra de amugy probálom a heti egy terhelést egy dologra nem szét hajtva csak kellemesen bedurrantva.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz perempe #183305 üzenetére

    😂 Arnold is elkezdte valahol aztán nézd mi lett belőle. Egy terminátor! Adjad azoknak az ördögi szerkezeteknek melegedejen a csapágy!!!! Most már én is szívesen látnék egy videót. Mellnél teljesen magadhoz huzod vagy meddig? Hogy érzed a hátad rendesen átmozgatja?

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz perempe #183310 üzenetére

    Alacsony ismétlést nagyobb terheléssel kell tudtommal. Szerintem a fekvő meg tolockodo jobb. Fel is rakhatod a lábad fekvőnél meg minden gyakorlatra igaz hogy ha lassan csinálod pl a vége fele akkor az hatékonyabb mint a gyors. Ha meg kevés a két kezes fekfő át lehet térni az egy kezesre ha nincs semmi sulyod. 20 fokos vizben uszni? XD Ki lehet bírni szoktam hidegebb vizbe merülni a strandon de az izületeknek meg inaknak nem a legjobb hidegbe a terhelés. Kutya uszásban elszüttyögni okés de rendesen szerintem nem a legelonyosebb. Én hetente csak egyszer uszok de akkor 2km-ert. Ez a kondiparkos vagy mi felejtős. Rendesen mozgasd át magad saját sullyal. Több mindent erősít meg jobban.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz aelod #183313 üzenetére

    Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Gondolkozok hogy csinálok A és B hetet. Ketté osztanám a súlyos edzést az uszás bico kombotol. A hét 3 saját sulyos edzés B egy uszás egy bico. Mivel több lenne a pihenés kicsit jobban megeröltetném magam de nem annyival amennyivel többet pihenek egy héten. Valaki csinál ilyet vagy ti is nyomjátok minden héten mint a barom ahogy én is. Igaz most kicsit visszavettem de ezt is le akarom felezni nagyjából a fentebb leirtak szerint. Vagy inkább felejtös és csak a leépüléshez vezető ut? :D

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    Igazából csak a fitten tartás a cél nőni már nem akarok jól érzem magam a bőrömben. Örülök hogy lejottem 85 kilora. Bicot megszerettem jo a természetben kikapcsol plusz jó állóképességet ad mint az úszás. Ha 10 éve a motoros időszakokba azt mondja valaki hogy bicozni fogok hobbibol kinevetem erre tessék :D Szerintem ezt az évet kiprobálom és ha azt érzékelem hogy satnyulok akkor januártol visszatérek. Igazából a hosszú egészséges élet a cél fitten. Néztem ilyen müsorokat meg olvasgattam sokat és persze kell a mozgás mindenhol mondják írják de sehol sincsnek csucsra járatva az emberek ebből indulok ki. Hogy ha a heti 3-2 megdolgoztato mozgás meglenne már jó lennék úgy is bőven szerintem és valószínűleg még több energiám lenne másra. Kajába nem szállnék el maradna az egészséges étrend jo minőségű fehérjével plusz sok zöldség gyümölcs mindent háztájit veszek piacon nálunk elég fullos szerencsére van minden is. Mellette még fehérjét iszok nyers fürj tojással meg mézzel edzések után ennyi a tuning csak.😂 De ezt még megálmodom de ha nem is honapokig de egy hónapot lehet kiprobálok.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz aelod #183323 üzenetére

    Van benne valami de kell a nyers a szervezetnek nem jó a sok feldolgozott kaja. Tudom pl a tojás jobb főzve mert jobban hasznosul a fehérje de viszont igy több mindenféle joság marad benne ami meg jó a szervezetnek. Ez ilyen új hülyeségem meg krémessé teszi a turmixot és mézzel nagyon jó a full natur izolátum is így. Simán ennék nyers halat is ha tenger mellett élnék.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Oppenheimer #183325 üzenetére

    Igen kerékpár bocs ha megtévesztő volt. Amúgy meg azért írok ide mert olyan topikot nem találtam ami ilyen mindenes meg ez él rendesen. Tudom nem azért írtad csak hozzáfűztem.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz fogkefe21 #183326 üzenetére

    Ez jó ötlet :K Van egy haverom ő is régota a kevesebb néha több elvet nyomatja sok pihenéssel és elég szépen ki van testnevelve :D Mondjuk nála inkább az a cél hogy minél nagyobb vaddisznó legyen.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz aelod #183331 üzenetére

    Kevés a tudásom hogy nagyon belemenjek a témába de ha jól emlékszem a szervezetnek jobb a nyers sok kajánál mert kevesebb lebonto enzimet kell a szervezetnek termelni meg ugye sok minden szétbomlik és nem hasznosul ugy ha főzve van vagy valami ilyesmi. Tojásnál pl ha a fehérje beépülés a cél jobb a főtt mint a nyers de ha különböző tápanyagok a lényeg akkor a nyers a jobb. Nekem így rémlik. De van erre szakirodalom ha érdekel biztos találsz neten ilyesmit.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Rivaul #183333 üzenetére

    Idegrendszert leterheled edzéssel naná hogy összefügg.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz aelod #183337 üzenetére

    Igen tudom hogy a tojás fehérje jobban hasznosul főzve de ezt írtam is de én a tápanyagok miatt meg az állag javitás miatt teszem a turmixba mézzel.

    Opi.
    Pro kontra állando a tojás téma miota az eszemet tudom volt rossz jo rossz jó most legutobbi infom hogy mégis jó. Teli van egy csomo hasznos dologgal szerintem inkább jó mint rossz.

    Mindenki: csak 2 darabot teszek a turmixba szóval vegyük úgy hogy 80 ft állag javító. És abban kiegyezhetünk hogy nem árt. [link] Na rákerestem hogy legalább nagy baromságot ne írjak. Olvassatok bele. Aztán nehogy megvegyétek előlem az összeset :D Csak vicc tudom akik nagy medvedisznok leszarják az ilyet de én rajta vagyok minden ilyen joságon amit nálunk kapni. Kecske sajtot eszek trapista helyett. Most is pl az ebéd lecsos kecske pörkölt volt héjába főt krumplival meg magába uborka meg répa nyersen. Finom édes a husa ha valaki nem tudná. Házi nyulat is szoktam csinálni full hus az egész nyuszi. Pöriba sülve mindenhogy adja. Van egy ismerősöm akitől ha ugy van csak csirke mellett is tudok venni a többit eladja másnak. Vagy csak felső combot.Kb a boltihoz nem is hasonlít. Sokkal tömörebb a husa és zamatosabb. De diszno combot is szoktam venni meg marhát. Halat sajnos többet kéne amit szeretek annak elég borsos az ára pl nagy igazi harcsa nálunk 10 ezer 1 kg. És én egyszerre meg 2kg szoktam venni és hamar elfogy.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz bigmasterg #183338 üzenetére

    Ez is szimpatikus jó ötlet még megálmodom. :D köszi

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz aelod #183387 üzenetére

    Amint visszavettem a sok edzésböl és heti egyre váltottam egy izomcsoport szempontjából elkezdtem fejlődni. Mondjuk nálam játszik az hogy heti 6 napot toltam keményen még meloba is 4×3 perc plankkal kezdtem. Mondjuk ezt meghagyom de már nem minden nap ezt se a pihenő napokon probálom elengedni. Elcsipelt duma de sokszor a kevesebb tényleg több.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    Nekem is bejön most ez a heti 3 A és B héttel. Eddig heti 6 napot edzettem aztán lejöttem ötre most meg az A B hetet probálom amit nem rég beszéltünk. A" hét 3 súlyos hétfő kedd csütörtök. Tudom jobb lenne a hétfő szerda péntek de a péntek kell szabadnak akkor már nincs úgy kedvem :D
    B hét hétfő uszás szerda mindenes sulyos mulhéten megkaptam rendesen csütörtökön éreztem az egész testembe. Péntek bico. Sokkal több energiám van és jobban érzem magam ami tudom nem meglepő. Úgy érzem mintha már nőttem is volna kicsit. Plankot se nyomom minden nap ahogy eddig már csak a pihenő napokon reggel munkába (4×3 perc 1 szemből 1-1 jobb bal oldal és még 1 szemből meg vasárnap böjt napon délelőtt) Eddig tetszik aztán meglátjuk mit mutat ez a trend januárig. Az biztos a 6 naposra nem megyek vissza egyszerűen nem élhető nem is tudom hogy tudtam több mint egy évig csinálni. De ha elkezdek satnyulni visszatérek a heti öthöz de szerintem jó leszek így.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Qtya123 #183780 üzenetére

    Szerintem nem troll csak fullba nyomja..

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz IntelKiller7 #183899 üzenetére

    Nem tudom miota gyursz de most jön ki bocsi.

    Itt mindeki ilyen hulladék helyekröl rendeli a hulladék fehérjét drágán? Komolyan pure gold izesitett szar? Biotech? Ezek olyan szarok mint állat. Komolyan régi gyuros arcok ezeket a szemeteket eszitek? Meg vitaminbol is veszitek a szemest? Hogy on is legyek és nem reklám hanem azért mert jók! Fel lehet hivni öket utána lehet kérdezni honnan van!
    Fehérje tipp! [link]
    Felesleges sok szar nem kell amit irnak a diszpinyt látvány szarokba. Ha kell valami mellé vedd meg itt pl de sok alternativa van.
    [link]
    Ugyanitt lehet venni magnézium citarátot meg kálcium citarátot bekevered 2:1-be és bum olcson jo midnen szar nélkül. De ihatod glicinnel vagy hal kollagénnel inulinnal amivel akarod. Bekevered magadnak adalékmentes meg tömegnövelö szerek nélkül vane gy jó cuccod de ez csak egy része és nem akarok egy regényt irni mert nincs hozzá kedvem de ez már régota bennem volt hogy tényleg ezeket a fosokat isszátok teli felesleges szarral? Bárhogy beizestied magadnak. Ha lusta vagy napi szinten bekeverni ami kell bele akkor összekevered egy nagyobb régi fehérjés kupába vagy bármi amit hetente megrázol vagy minden használat után amikor kivetted a cuccot másnapra leülepszik a por. Ne vegyétek már drágán a hulladékot :D

    Perempe szerintem meg tuti troll vagy vagy ha nem nagy a baj de tényleg nem tudom hogy mit irjak ami nem tul sértö inkább itt befejezem. :D
    Ha pesti vagy menj el ehez a sráchoz ha tornászoskodni akarsz. [link]

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz bigmasterg #183903 üzenetére

    Ez kész de jót nevettem. :D Istenem hogy lehet ilyeneket irni.( az eredetire gondolok) Láttam máshol is megnyilvánulni itt a forumba értelmes az ember szóval tuti trollkodik de mellette szeretne is fejlödni. Szóval nem hülye csak saját maga parodiáját játsza el. Legalábbis nagyon remélem. :D

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz basaharc502 #183909 üzenetére

    Nem az izesités hanem az alap amiböl csinálják gagyi alapanyag és drágán eladják csillivilli csomagolsába . Amit az általam linkelt fehérje [link] megadja 11-ért azt csillivillibe 15-25-ért veszed meg kb. És nem mindegy mit iszol és hogy hasznosul nagyon nem mindegy.
    Én holland kakao port szorok bele desztilált vizzet öntök rá plusz méz és fürj tojás. Alap a tisztiott viz de ebbe nem megyek bele.
    Most nézem amit linkeltél az sima tejsavo fehérje 12 egy kilo 80% fehérje tartalommal aminek jo ezetben 100-105 a hasznosulása amit én linkeltem elsö osztáju izolátum 92%os fehérje tartalommal aminek 155-165 a hasznosulási indexe és ez csak 11 ezer ft. Na erröl beszélek de te szó nélkül belinkelted hogy háá mindegy.. Egyétek ezt a hulladék also polcos szart drágán :D Bocs de annyira ordit most is a különbség hogy nem birok szebben fogalmazni..

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Graphics #183911 üzenetére

    Elötted irtam. De amugy kiegészitve hogy szokszor nem is izesitem nincs rossz ize alapbol.. Nem gyerekek vagyunk hogy mindenféle mesevilág izek miatt vegyem igyam. Ez natur is jol esik edzés után föleg hogy tudod meg érzed hogy mennyire jól hasznositja a szervezeted. Natur tejet is jó inni nem kell tejbegrizes csokis epres csillámponi lof@sz iz bele.. Persze értem én jó a nyimnyam de azért nem fogok szart venni drágán. Bárhogy beizesitheted magadnak ha feltétlen szempont a cukrászda izvilág. Lehet venni igazi gyömölcsös koncentrátumokat vagy vaniliát,kakaot,tejszint,fahéjat vagy bármit amit akarsz.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Graphics #183913 üzenetére

    Nekem alap hogy a legjobbat vegyem magamnak a pénzemért és lehet jobban zavar mint kéne hogy ha mások felületesen választanak egy olyan dolgot ami az életük szerves része szó szerint. Bocsánat ha valakit megsértettem de ne igyátok ezeket a szarokat drágán. Olvassatok már után ha már az edzésbe ennyi energiát fektettek. Biotech meg a pure a híresen leggagyibb cuccok csodálkozok hogy egy fórumon ami a gyurással foglalkozik meg ezt isszátok. Egyszerűen felfoghatatlan.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz didros #183914 üzenetére

    [link] Olcso strapa jó nedvszívó cuccok. Nem gagyik. Edzeni tökéletesek.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Viktor77 #183916 üzenetére

    Szerintem nem a 12 ezer forintos 80%os szarjukat issza ez biztos. Ja az a biofos. De a lényegen nem változtat. Én is felvenném a polojukat ha támogatnának...

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz basaharc502 #183922 üzenetére

    Többet olvastam a témában nem vagyok ilyen felületes mint itt sokan. Látszik magadból indulsz ki.. Vedd a szart nyugodtan és gondolj amit akarsz. Nem a gyártom. Csak egy jó megoldás a hulladék helyett. A koncentrátumok és izolátoumok meg hydrok közt is van különbség mint ahogy nem csak benzines meg dizel autok vannak hanem ezen belül rengeteg minőségi különbség van csak hogy egy jól érthető egyszerü példával jöjjek.

    Rivaul:
    Tisztitott csapviz meg alap nem csak turmixhoz hanem mindenhez. Ez nem hokuszpokusz hanem tény hogy jobb.

    Janaboy:
    Probáltam mindkettőt. Végigjártam ezt a szamárlétrát az első hónapokban és sok emberrel beszéltem élőben meg hivásban is. Ezek a nagy cégek a legsilányabb szart veszik és eladják drágán a profit érdekében. Gondolom nem árulok el nagy titkot. Nem lenne gond az árral ha jó minőségű lenne a cucc. De nem az. Már az alapanyag is gagyi.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Woodslave #183929 üzenetére

    Hétköznapokon.

    Felkelés után ginzeng [link] 0.5g 3 dl desztilált viz (Erre késöbb kitérek)

    Meloba munka elött meditálok 20-25 percet. Szerencsére megtehetem senki nem szol érte a munkámra nincs rossz hatással söt..

    Reggeli: Kb 20-25 g fehérje izolátum, 5 g marha kollagén,lenmagpehely,zabpehely,dio,tökmagliszt,chia mag,mazsola,buzacsira pehely,1-2g inulin egy evökanál méz kb 2dl deszt viz amitöl összeáll a cucc. Ezt felkelés után kb 2.5 orával eszem meg ha olyan nap van a reggeli plank vagy fekvö után mikor hogy adja ki. Nem brutál adag inkább pont jó nem nyom el.

    10 orakkor egy alma

    Ebéd általában termelöktöl vett hus olyan 15-30 dkg ami a szin hus csont meg minden nélkül. A best a csirke comb vagy mell. De nyulat is sürün veszek meg kecskét. Marhát is szoktam azt is nagyon szeretem meg a vaddiszno hust meg a szarvast is. Halat ritkán eszek többet kéne de azért havonta egyszer kétszer valamikor sikerül.
    Ebéd után fél ora alvás.

    Mielött eljövök melobol 20 perc meditáciot lenyomok igy frissen stressz mentesen jövök ki és kipihenten megyek edzeni.

    Irhatnék egy regényt de csak a jelenlegi menüt irom. Csirke felsö comb persze nem nagyáruházas hulladék 3 hetes csirkéböl hanem fél évesböl ami csak az elsö 1 honapban kapott indito tápot. Csirke zuza mellé sok padlizsán cukkini egy zacsko friss spenot ilyen pörkölt szerü Lajmundféle katyvasz amit köles süritett be de nem masszivra hanem ilyen kanálrol lasan lecsorgosra. Rá 2 db nyers fürjtojás elkeverve. Mellé nyers répa,cékla zsenge kapor petrezselyem.

    Vacsora hétkötnapokon 4-5 házi tojás sok zöldség házi sajtok kecske tehén mikor mihez van kedvem savanyu káposzta ha szezon van. Foghagyma lilahagyma is alap vacsorára. Mindig vacsora elött csajozok utána már csak pihi igy nem gáz a hagyma. Utána általában csinálok popcornt teavajasat sima olcso lidlis géppel ami levegövel pattogtatja ki és ennek a höje melegiti fel folyékonyra a vajat. Desszertnek most a héten sült tök mézzel és dioval leszorva plusz 2 közepes magában körte a menü.
    Hétvégén szombaton délig nem eszek és a vacsora is az ami ebédre.
    Vasárnap 24 orás böjt szoval csak este eszek napközben csak deszt vizet iszok vagy csalán teát. Jót tesz a beleknek a böjt. Hétköznapokon is megvan a 12 ora mindig a vacsora és a reggeli közt.

    Hétköznapi italom: Kb 1 liter deszt viz kis kurkuma gyömbér por fél gramm c vitamin egy szem gimko biloba. Ezt ugy meloba eliszogatom és elég is valamikor még haza is hozok belöle.
    Vitaminokat minimálra vettem lehet ez is felesleges de megtartottam. Ebéd után eszem meg öket egyszerre. Szerves szelén,szerves cink,b komplex és omega 3.
    [link]
    Ezeket itt veszem az esti itokához is ami a következö. 2:1 arányba bekevert kálcium és magnézium citarát kb olyan 400 mg mellé 5 g hal kollagén és egy kis glicin hogy édesebb legyen. Fontos hogy ne kálcium oxidos vitamint vegyetek de igaz ez a magnéziumra is mert az oxid minimális részben hasznosul ami a kisebb baj a nagyobb hogy ha sokat viszel be és ha hajlamos vagy rá lehet veseköved töle. A citrát nem rakodik le benned és jobban is hasznosul. Ár értékben szerintem az egyik legjobb de aki nagyon rámegy a témára az veheti a biszglicinátot is de szerintem a citrát már böven jó föleg ha kollagénnal meg glicinnel iszod. Tudom a hal kollagén 30%-a is glicin azért adok mellé nagy baj nem lehet :D
    Fehérjét és kollagént itt veszem [link]

    Én nem tömegelek csak sima izmos szálkás fittség megtartása a cél. Most vagyok 185 85 ezt akarom megtartani kb. Sok ideig 100 voltam kb 80 éves koromtol 30-ig. Most 35 vagyok. De ahogy egyre több lett a kardio pl bico uszás ez ment le meg nem zabálok már ugy mint régen hogy éjfélkor nagy pizza stb. Erre jobban odafigyelek de ami jolesik megeszem nem sanyargatom magam. A 24 orás böjt se gáz mint ahogy elsöre hangzik hamar meglehet szokni és mivel nekem ez csak abbol áll hogy egy vasárnapi ebéd kimarad szoval élhetö. A vasárnap esti vacsora meg nagyon fenomenális izorgia éhesen és szinte érzem hogy épül be a jó anyag. Aki böjtölt már tudja miröl beszélek.

    Janaboy és basaharc:
    Sok mindent probáltam az évek alatt és sok emberrel beszéltem olvastam stb stb. Érzem a különbséget a jó fehérje és a rossz között izre meg ahogy beépül ahogy a gyomrom viselkedik stb. Mindenki érzi ha minöségi kaját eszik egyszerüen másképp reagál a szervezet. Nincs rola dokumentált bizonyitékom mint ahogy papiron levezetni se tudnám hogy a lexus vagy bmv sor 6 vagy egy sor 4 honda miért jobb mint a sor 4 lada motor de tudom hallom érzem meg annyi infom azért van hogy miért melyik a jobb. Janaboy :D Hát pont ez a lényeg hogy nem annyira olcso cserébe szar legalább :D
    Basaharc ha Király kap is tölük fehérjét akkor a legfullosabbat kb hydrot eszik vagy ha nem saját terméket tuti tudnak jó anyagot a sztárjuknak intézni..

    Rivaul: Desztilált viz! :D Probálom rövidre fogni de azért nagyjábol leirni hogy átmenjen minden kételkedönek amilyen én is voltam.

    Régen akartam már tisztitott vizet inni egyszer elmerültem felületesen a témában és arra jutottam legjobb a deszt viz de mivel gyorsan belefutottam a belehalsz irásokba eléggé elbizonytalanodtam a rengeteg pozitiv cikk ellnére is. Szóval évekre 5-10 letettem a dologrol és annyibol állt a dolog hogy legalább kitettem állni a vizet hogy a klor elpárologjon belöle. Igen de minden szar benne marad hiába forralod is.

    Májusban egyik munkatársammal szoba jött a téma neki egy kisebb terme van itt nálunk vagyis a fiának de ö külföldön is nyitott termet és az itthonit az 55 éves fater aki a munkatársam viszi. Nem gyuros arc inkább ez a szálkás 15 évet letagadhatna tipus kb 175/70 testalkatu. Nagyon fasza csatár amugy sokat dolgozott kint egy okos értelmes ember nem egy hokimoki. Mondta nekem hogy a nagy egészséges téma közepén hogy ö deszt vizet iszik egy pár éve. Én rögtön na neee. Nekem se kellett több heteket dumáltunk erröl is munka mellett amikor mindkettönknek volt ideje kb ha lehetett volna az egész napot elpofáztuk volna. Közbe az elején kiderült hogy az ö közvetlen mukatársa aki 47 éves faszi aki régen kb 15 évig gyurt ö is issza. Teljesen kész voltam a dolgotol. Ment rengeteg kérdés hogy akkor nincs gyomor vérzés vagy mi a .asz van mi ez a sok szar horror sztori neten?
    Röviden de tényleg :D Bocsi de ezt nem lehet 2 mondatban leirni mert akkor nem megy át.
    Vizmérgezést sima csapviztöl is kaphatsz ha megiszol rövid idön belül pl 11 litert és a gyomrod már teljesen üres lesz és felhigul a véred. Lehet deszt vizböl elég ehez a 10.5 liter is mivel lágyabb nincs benne semmi ion alapbol. Na én amikor desztilálok 4 litert kb ezzel a géppel [link] (nem pont innen vettem de a gép ugyanaz kilehet fogni 35 körül is) fontos hogy eu raktárbol vegyétek.
    Na szoval amikor lejön a 4 liter tiszta viz rakok hozzá egy pici csipet sot hogy felvegye a nátrium ionokat. Igazábol nincs rá szükség ez inkább placebo hogy jobban érezzem magam de volt hogy kimaradt többször semmi bajom nem lett. A desz viz 0 keménységü nálunk a csapviz 200. Én olyan 20-ra keményitem fel soval az ozmozisos vizszürök olyan 5-10 köztit csinálnak amikor ujjak. Egyik munkatársam és felesége és a 3 kicsi gyerekük ilyet isznak az elsö gyerek születése ota. Még élnek szép család amugy!
    A csapvizbe sok nehéz fém van a régi hálozatok miatt. Nagyon gáz dolgok ezek ez egy külön regény is lehetne. ezek folyamatzosan rakodnak le agyba prosztatába nyirok rendszerbe stb és hosszu évek után véltanak ki valami csunyaságot amit persze nem erre vezetnek vissza. Tévhit hogy abbol épül fel benned a kálcium a csontokba stb ha azon mulna kb nem élnénk kajával viszed be azokat a szerves dolgokat amik felépitenek. A szervetlen kálcium karbonátbol lof@sz nem épül be. Nem mossa ki belöled a tiszta viz a csontokbol a kálciumot. :D Én május ota iszom és kb fittebb vagyok és könnyedebb energikusabb. A desztilálás deutérum mentesit is sokkal jobb a sejteknek meg a szervezetnek mint a minden szarral telitett kemény viz. Az egész szervezetnek áldás. Arrol nem is beszélve hogy amikor lenyeled már a nyáladbol meg a gyomrod minimális tartalmátol is felkeményedik annyira hogy semmit bajt nem okoz max ha tényleg iszod folymatosan és 10 liternél már cinkes de akkor már a sima csapviz is kimos annyi sot meg káliumot hogy elájulsz.
    Külföldön sokan isszák itthon is egyre többen föleg miota neten egyre több megyében panaszkodnak hogy egyre szarabb a csapviz. Én fél éve és nincsen smemi bajom söt szerintem még fittebb is vagyok de alapbol is szoval .asz se tudja mindenesetre rosszabbul nem vagyok töle.

    Még rengeteg dolgot irhatnék a desztvizröl vitaminokrol életmodrol de valahol meg kell huzni a határt és mivel nem vagyok prof se annyira a témában nem is akarok jobban kitérni mindenre ezek csak az én észrevételeim meg dolgaim amit probálok évröl évre beipiteni a napi rutinba az egészségesebb élet reményében ami még vállalhato.

    Pacsi mindenkinek! :D

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz aelod #183934 üzenetére

    [link] pure gold izolátum 85% fehérje amit én veszek 92% egy árban van de amugy ha utána olvasol nagyon sok ez a 7 gramm különbség egy elvileg ugyanolyan izolátum cucc között. Nem tünik soknak csak éppen jol mutatja a minöségbeli különbséget meg hogy más az eljárás.
    Elmondják tényleg egy videoban? :D Várj ezek azok akiknak a termékük szarrá van midnenhol reklámozva és brutál pénzt tolnak marketingbe?
    Deszt viz király ha vicces is.
    Stilusrol igazad van sajnos a fülemen folyt ki már a teszto tegnap egy hete nem edzek mert szabin voltam és direkt kineveztem egy hét pihenést meg a tegnapra várt csajszi ma jön szóval ha máshol nem is gondolom itt ezt megértitek. :D

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz basaharc502 #183938 üzenetére

    Érzem igen hogy reagál a szerveztem. Te nem? De midneki azt csinál amit akar de tényleg nyomassátok azt amit eddig ha az jó nektek. Tisztában vagyok mik a határok a viz témában hidd el de szerntem te nem :D

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Woodslave #183940 üzenetére

    Irásban más mivel itt csak ez van máshogy jön le én nem gondoltam annyira ezt magas lorol de van benne valami elragadtattam magam lehet egy kicsit. Rég hagytam ki egy hetet és tulságosan sok az energiám és ezt még mindig tanulom hogy ne toljam tul ilyenkor. Ha néztétek régen a dragonballt na most igy érzem magam pár napja mint amikor songoku szintet lép :D

    Rivaul:
    Lehet ugy tünik hogy ráfeszülök közbe csak beépitettem ezeket évröl évre és nekem ez a természetes.
    Dragonballon nöttem fel nem lehetek elég jó :DDD
    Alpaka hus ezen jót nevettem. :D Ez általános reakcio ha olyanokkal beszélek erröl akik nem ismernek.
    Ja amugy izmos vagyok. Majd valamikor csinálok képeket valahogy vagy valakit megkérek de nem vagyok az a fotozkodos tipus de ugy érzem ezek után megérdemel egy pár képet a forum meg talán hirtelesebb is leszek kicsit.
    Basaharc:
    Sajnos ezt nem irhatom le de annyit elárulhatok hogy ilyen nyugi szempontbol az eddigi legjobb helyem. Igaz a lové lehetne több azért amit csinélok de nem panaszkodom azért :D Amugy ezért se szolnak meg mert nem nagyon van olyan ember aki engem tudna potolni anélkül hogy én tanitom minimum egy évig.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Rivaul #183945 üzenetére

    Hehe ez mekkora már :D Csak vigyázz vele nehogy alpaka hust kelljen neki venni pár év mulva :DDD

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz aelod #183950 üzenetére

    Ne csak azt a 7%-ot nézd hanem hogy a minél jobb eljárással készült izolátum jobban is hasznosul. Viznél nem mindegy hogy egy nap alatt ittad e meg azt a mennyiséget vagy pl pár ora alatt. Az utobbi a gáz. Habár akárhogy nézem a 10-12 liter azért brutál tuti valamilyen hatással volt rád. Mondjuk egy 2 orás fizikai mentális stressz teszt jól megmutatná a különbséget a napi 2 vs 10 liter viz között :D De tudom ilyenkor már nem terhelitek magatokat mert nem az a cél. Habár ez a diéta a végén verseny elött eléggé erös stressz teszt alapbol :D Szóval minden elismerésem annak aki végig csinálja ugy hogy mellette rendesen él is és ember is marad.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Qtya123 #183951 üzenetére

    Szerintem ez a messiás kicsit erös de vettem a céluzást hogy lehet nem abba a formában tálaltam amibe kellett volna alap esetben. De viszont a te rossz példáddal ellentétben ami azért tényleg agyf@sz ez a belsö szerves levegö dolog én szerintem jo dolgokat tanácsoltam vagy irtam ami tényszerüen jobb és nem kitalácio. Ha veszed a fáradságot és végig olvasod a fejleményeket akkor lehet rájössz nem is akkora baromságok. És amugy onnan indult a dolog hogy nem tudtam megérteni hogy sokéve gyuro emberek ezeket veszik amiket én pár honap alatt kukáztam ugy hogy nem vagyok versenyzö. Számomra érthetetlen hogy aki komolyabban nyomja mint én az ezeket eszi. De mindenkinek szive joga mit tol és mennyit. Ez egy forum és én meg leirtam a véleményem mert anno ezért csinálták ezt a platformot hogy minden témába meg lehessen vitatni a dolgokat. Szóval nem az utcán mentem oda hozzá vagy a terembe hanem egy erre szakosodott topikba irtam le a véleményem ami ezért is van.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Dreadloord #183960 üzenetére

    Bedurranos képet akartam amin le vagyok borotválva plusz élőben szerintem jobb az összkép de ez van így egy hét kihagyás és nassolás után. Tudom nem verseny alkat de legalább valami mégis a semminél több és inkább elküldöm most ezt ha már kiprovokáltad ;] mert aztán csak elfelejtem. A kép nem a legelönyösebb de őszintén nem vagyok ez a fotozgatos és türelmem sincs sokat tökölni vele mire a tökéletes elkészül. 185/85 vagyok kb. Ja és én nem járok kondiba. És amúgy ha ennyi energiát tesztek az edzésbe hogy ha így néztek ki akkor miért nem jo cuccot esztek a pénzetekért? :P

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz aelod #183977 üzenetére

    Mindenkinek más a cél. Neked a minél jobb forma. Nekem a minél jobb állóképesség és hosszú egészséges élet. Nem azért iszok deszt vizet mert ezzel egészitem ki az edzést meg stb hanem azért hogy a szervezetemnek vagyis magamnak jót tegyek. Ugyanez igaz a meditálásra. Nem az edzés könnyítése miatt meditálok... Hanem magam miatt mert jót tesz az elmének teljesen elcsenedesedni és lemenni oda ahonnan a gondolatok erednek és még tisztán megfigyelni őket mielőtt feljönnek a felszinre amikorra már befolyásolja sok emlék benyomás és nem a tiszta képed kapod. Ennek hozadéka hogy a benned bármi új vagy régi stressz forrás kioldodik ezáltal és nem lesznek benned se régi se új hátráltató ha úgy tetszik görcsök. Mint ha kimasziroznád a saját hátad hogy egy egyszerű példával éljek. Ez egy út a tudatosság felé ami mindenképp előnyös mindenkinek. Szóval nem az edzés miatt csinálom. Már másik kolléga is leirta hogy ez nem a nagy ipari deszt viz amit az autodba veszel. Meg amúgy onnantól hogy belekerül 1mg ásvány nálam jelen esetben so már nem desztviz hanem só oldat mert már nem nullás. De egyszerűség kedvéért deszviznek hívom. De megértem a tagadást meg a reakciókat ezekre a dolgokra hisz ilyen az emberi természet én is ilyen vagyok a mai napig sok mindennel meg a szóban forgó dolgokhoz is így álltam. Jött volna nekem valaki 10 évvel ezelőtt meditációval egyből rávágtam volna hogy hát mi van veled .uzi vagy? Száz szónak is egy a vége én nem a tökéletes alakra hajtok mert akkor uszás helyett kondiba mennék. Ez látszik is szerintem hogy nem kondis az alkatom. Tudom ez egy gyuros topik de amikor kerestem nem találtam ilyen saját súlyos kardios topikot. És mivel ez tünt a legétkézlábnak ezért vagyok én is itt. Az igaz amatőröknek elég b.u meg a pure de ha ugyanannyiért van jobb akkor miért vennéd a gyengébbet? Legalábbis számomra érthetetlen. Az más ha szponzorálnak nyilván akkor én is azt enném ha nem szar amit kapok de amíg a megdolgozott pénzemről van szó megprobálom a legjobbat kihozni. Bocsi hanem tudtam mindenkinek reagálni de dolgozok is közbe meg más topikok felhalmozodtak.

    Pacsi minden gépállatnak :DDD

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Biqci #183987 üzenetére

    Nem lehet mindent kizárni de amit kis odafigyeléssel meg lehet tenni akkor miért? Én ettől függetlenül simán bevágok egy üveg eper lekvárt ha kapok anyámtol vagy családi ebédeken egy fél tálca sütit azért mindettől nem is szabad megvállni örökre de ettől lehet általánosságban normális rendszert vinni az hétköznapokba.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz benfolds #184013 üzenetére

    Gondolom te biztos honapokat tanulmányoztad a témát hogy ennyire képbe vagy :DDD Ez jellemző itthon mi mindenhez is értünk és elég ehez az hogy régen olvastunk egy cikket ismeretlen forrásból. Igen kimossa az ásványokat fél éve mosom magam kollégáim meg évek óta. Már nincs bennem csont se... Tiszta víz? Az meg mi? Valami hülyeség biztos. :D Annyira hülyeség hogy több generációnyi eszkimó amikor ezt olvasta elkezde nehézfémekkel meg sárral szennyezni a tiszta hó lét vagy olvasztott gleccsert mert féltek hogy meghallnak... Arra is vigyázzatok hogy nehogy visszacsepegjen a fedőröl a párlat a kajába főzéskor.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz HussarF #184016 üzenetére

    A csapviz nálunk nem a legjobb. Ezt desztilálom sima lepárloval. Inkább iszom a tiszta vizet mint az ezeréves csőhálozaton végig tolt szar levet. Ozmozisos témához meg annyit hogy desztilált vízből 10.5 litert kéne meginnod hogy gáz legyen csapvizbol meg 11 litert. Ja és ugy hogy közben nem eszel semmit csak iszol. Ha első nap nem válik be akkor lehet kell egy harmadik negyedik nap hogy teljesen kiüritse a szervezetedből a nátrium és kálium ionokat leginkább meg hogy rendesen felhiguljon a véred. De ha elég lelkes vagy sima csap víz is jó ehez nem kell desztilált viz. Amúgy onnantol hogy a deszt viz érintkezik a nyáladdal már nem az arrol nem is beszélve hogy végig csorog a nyelőcsöeden a gyomorba is mindig van valami nem csont üres. Hogy az legyen ahoz nagyon sok viz kell.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Woodslave #184018 üzenetére

    Nem azt mondtam hogy nem leszel izmos hanem hogy árértékben jobb mint a b.u. meg lure amit nyomattok.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz bigmasterg #184019 üzenetére

    Persze köztudott itthon nálunk. Sok fejlett országban nem.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    Probálom elengedni a témát de nehéz nem reagálni ezekre a hallottam olvastam dolgokra. Emberek fél éve csak deszt vizet iszom egy csipet fekete himolája vagy parajdi soval vissza keményitve kb 20 ppm-re :D Ezt is csak azért mert sok horror szotrit olvastam én is biztos ami biztos attol semmi baja nem lesz és legalább tudom mi van benne. Többször elfelejtettem nem történt semmi. Nálunk a csapviz 180-200 kb. Nagyon jól vagyok sőt lehet jobban is de ez sok dologtól függ. Most álltam rá heti 3 edzésre egy 1-2 honapja még heti 6 napot toltam deszt viz mellett. 35 vagyok sokan 25-re saccolnak ha meg vagyok borotválkozva. Nekem nem kell elmagyarázni hogy káros :D Még az ételek ize is jobb vele amúgy és rengeteg jó tulajdonsága van. Ha nem jön degradálo irás ezzel kapcsolatban nem fogom újra felhozni a témát. Ja amugy ahogy Janaboy is irta lehet venni rohadt drágán gleccser vizet aminek a keménysége 5 ppm.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz bigmasterg #184029 üzenetére

    Fentebb már irtam egyszer. De amúgy ez a vissza sozás annyira minimál hogy a 4 literbe tett pár mg-rol beszélünk nem lehet érezni hogy sós. Leginkább ion potlás de ez se indokolt rendes étrend mellett csak mivel sok csunyaságot olvastam így jobban érzem magam. De kb el lehetne engedni 30 litert már tutira megittam úgy hogy nullás volt mert elfelejtettem a sót.

    HussarF; Ezt már írtam meg azt is hogy az egyszerűség kedvéért hívom igy. De megértem ha valaki egész hétvégés agymenést egyszerre pörgette végig akkor nem figyelt a részletekre nem is lehet ha több fő topik van. Minimálra sozom nem ettől lesz "jó" .Ja és én nem gyúrok kondiba azért ilyen csak az alakom. Ettől függetlenül a megdolgozott pénzemért a legjobbat akarom akkor is ha nem a steroidos medve vaddiszno forma a cél.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    Csak pár gondolat. Lehet rosszul fogalmaztam de én a fialabb kinézetet nem a víznek titulálom hanem arra próbáltam célozni hogy nagyon ki vagyok csattanva az egészségtől és ha negatív hatással lenne rám valószínűleg éreznék valami negatív változást de nem így van. Igaz még csak fél éve iszom egyenlőre minden oké. Persze jó a csapviz is ha jó a minősége. Na nálam itt a belváros közepén szar. Régi a hálozat ami még olyan nehézfémeket is tartalmaz amiket nem nagyon kéne inni kis mennyiségben sem. Plusz sokszor sárgás is. Ha csak rozsda lenne kb leszarnám de pluszba még annyira klorrozzák hogy ha megnyitom a csapot úgy érzem mintha az 50 méteres medence szélén állnék. Szóval én ezt választottam. Sokan ásványvizeznek az is jobb mint a csapviz. Én se csak "szentelt" csirkét eszem szeretem a vastag házi kolbászt meg a vékony frisset is és szoktam is venni. Most hogy szóba jött valószínűleg veszek is szombaton a piacon.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Qtya123 #184055 üzenetére

    Nálam se megerőltetöbb a folyamat feltöltöm 4 liter vízzel a lepárlot bekapcsolom és a többit megoldja. Igen sok az olmos hálozat az országban a régi galvanizált csövek is károsak leginkább a kardmium miatt ami szintén nem egy egészség biztosítás. Nálunk mindkettő játszik valószínűleg plusz klor meg szagos egyéb ismeretlen dolgok. Így inkább kihagyom. Amúgy ha elmegyek anyámhoz ott simán megiszom mert finom és lágy víz folyik nála a csapból. Tudom hogy nem ettől lesz örök élet és nem is akarom de ha annyiból van tiszta vizem hogy feltoltök egy kis szerkezetet és bekapcsolom akkor nem hagyom ki ezt a lehetőséget.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Pocee #184060 üzenetére

    Arról nem is beszélve hogy nem mindegy mikor vettek mintát. Csúcs használati időben vagy hajnal 4-kor amikor már áll egy ideje. Meg azért én a szépítés tényét se tartanám kizártnak de ha csak a nyers adatokat nézzük akkor is sok helyen nem kéne inni embernek főleg nem fejlődésben lévő gyereknek. Egyik munkatársam akinek 3 gyereke van az első születése előtt rakot be a rendszerbe egy ozmozisos szűrőt. Ők csak fogyasztásra használják de aki nagyon teli van meg rá van kattanva a témára azzal is fürdik.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    Deszt viz for ever. 7 hónapja iszom. Még élek. Aki kiváncsi olvassa vissza a kommentjeimet ebbe a topikba már elég rendesen kiveséztük a témát nem akarom ujra kezdeni. De az biztos nálunk se jó a csapviz sajnos. Ahol jó ott nyugodtan lehet inni.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Vitee #184292 üzenetére

    57 az elèg jó főleg ha szabályos. Szerintem saját sulyhoz felesleges a gurtni erösödjön csak a keze. Persze ha nem valami sérülés miatt gyengébb a jobb.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz perempe #184294 üzenetére

    Hehe a balettos csajoknak ez csak kieg edzés de te egy férfi vagy és szerintem jobb ha erősödik a kezed. Az más ha brutál sulyokat mozgat valaki de saját sulyhoz felesleges bármilyen segítség. Ha nem egyszerre ment az 57 akkor is jó szerintem. Azt már lehet érezni.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz szőröscica #184289 üzenetére

    [link] Nekem ez vált be kb az összes hazait kiprobáltam. Ár értékben és minőségben verhetetlen. Tiszta minőségi cucc minden felesleges sallang nélkül.

    Ezt az agyonreklámozott dísz szarok mennyiért tudják ebben a minőségben?

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz stingy2 #184299 üzenetére

    Nem tudja. Csak 84 gramm fehérje 100 grammbol ami a minőséget is megkérdőjelezi. Isolátumként árult nem izolátum legalábbis nem tiszta vagy szarul van megcsinálva vagy fel van ütve sima tejsavó fehérjével. Amit én linkeltem egy ezressel olcsóbban 92g és az tuti minőségi cucc. Fel lehet hívni a tulajt én beszéltem vele már és nagyon korrektül elmondja honnan van meg hogy smint. Aki gyúr ennyire nem nézi ezeket? Tudjátok egyáltalán mi a különbség a sima tejsavo fehérje vagy izolátum vagy hydro közt? Csak veszitek mert jo a reklám vagy a elvisznek a hokuszpokusz izek? Vagy mi a helyzet? Miért vesztek rosszabbat drágábban? Ízesítettetlen szar? Haha na ne viccelj. Olyanra izesitem hogy a mü hupikéktörpikék szarokat háromszor lekörözi. De magába is simán megiszom ez nem hulladék retek ennek nincs ocsmány ize. Ittál már rendes fehérjét eddigi életedbe?

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák