Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz pruzsi #181751 üzenetére

    "mert a a CA rontja a mg felszívódását de akkor miért kombinaltak egy tablettaba."

    Pont azért, amiért hitvány, rosszul felszívódó formákat tesznek a készítményeikbe. Vagy nem értenek hozzá vagy leszarják. Legyen egy termékpalettájuk, legyen ott a táblázatban, hogy mi és mennyi van benne, hogy gyártani olcsó legyen és megvedd, a hasznosulás már nem számít.

    Kalcium nem kell csak D meg K vitamin. A K vitamin a kalciumanyagcseréhez kell, hogy ne legyen csintritkulás, vesekő, érelmeszesedés, fogszivasodás.

    Szabó Gál Bence a GAL termékfejlesztője és atyja. Face-en olvastam kommentjeit, hallgattam vele podcast-eket, beszéltem is vele. Megszállott, lelkes, lelkiismeretes és okos, szerintem elég hiteles, nem szemetet próbál eladni. A galon kívül a legtöbb márka készítményeibe bele lehet kötni, mert hozzá nem értésre utal, persze előfordul más jó is.

    janaboy: Vöslauer? Minimál cukor, 0 édesítőszer. Szerintem ők mentek el jó irányba, hogy az édességet mérsékelték.

    orlin: alacsonyabb szintű fizikumot mondanak áhítottnak, mert aki nem akar maga tenni a kinézetéért, az szégyellné magát olyan mellett aki meg nagy erőfeszítéseket tesz. (Mármint van ilyen,nyilván nem általánosan igaz ez se, mint semmi.)

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák