Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz aelod #180365 üzenetére

    "Rosszul látod a dolgot még mindig."
    Nem. Csak más oldalról nézzük. Értem az egészet és a Te általad látott oldalt is. Az az iparszintű realitás. Mondjuk mi károsabb? Az ha leírja mit tol, vagy ha azt mutatjuk hogy semmit és ekkorák vagyunk. Mert a kölyök aki nem érti hogy miért nem lesz nyárra két hegy, mihez nyúl? Valami zug cucchoz ugyan úgy. De nem megyek erre megint. Értem hogy mi a helyzet persze. Hisz tiltott itthon. Ettől függetlenül kiírja hogy 5 hónapja nem, ergo eddig igen. Kicsit ambivalens... Ezen ragadtam meg. Olyan "szarok én mindenkire" mert már nem ezt a biciklit hajtom. Nem szimpatikus. Akkor kussoljon azt kommunikálja le máshogy. Dexter Jackson mikor visszavonult, ugyan így bele szaladt. Ő leírta hogy igen, összébb csúszott. Az egész kulcsa a kaja és most hogy nem prioritás, napi 2x eszik éppen amit és sokkal lazábban veszi a napokat. Mindenki tudja hogy ugyan az a helyzet mint Petinél. Csak ő nem köpött fel és állt alá. Nah ennyi. Ki ventilláltam magam a témában :D

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák