Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pelgrim_v1

    tag

    válasz bigmasterg #174450 üzenetére

    https://shop.biotechusa.hu/products/black-burn-90-megakapszula?utm_source=CJ&utm_medium=affiliate&utm_campaign=8280252&utm_content=14522375&cjevent=c7f3b23db9c911ec8399c50f0a18050d&cjdata=MXxZfDB8WXww

    Nekem ez bevált mikor nagyon el kezdett lassulni a fogyás. Persze én bőven hozzá is mozgok

    Más kérdés:

    Sok gyakorlatomnál van 3x10 be állítva de ezeknél a harmadik sorozat utolsóját már nem mindig bírtam szabályosan

    De mikor át tértem a 12-10-8 -as sorozat számokra akkor mind a 30 ment szabályosan

    Van valamilyen negatív vagy pozitív hatása ha így csinálom vagy jó így is ? A végén ugyan az a mennyiség lesz

    [ Szerkesztve ]

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz bigmasterg #174450 üzenetére

    Igazából a “szer” hatására lettem volna kiváncsi, nem a kalória deficit szükségességét kérdőjeleztem meg.
    Azt, hogy a placebo hatás jelen van-e, vagy sem, az is irreleváns számomra.
    Számtalan weboldal állítja a zsírégető hatását, viszont érdemi tanulmányok erre a “képességére” nem térnek ki.
    Kicsit furcsa (és így fals) párhuzam pl. a koffein (kávé), ami nekem használ, de ugye nem közvetlenül, hanem az élénkítő hatása az, ami miatt jobb (több) aktivitásra vagyok képes, (NEAT) így átvitt értelemben segíti a diétámat.
    Az L-Carnitinről még ilyen jellegű tanulmányt sem találtam.
    Ami furcsa, az az, amit az előbb írtam, vagyis, hogy sok sok oldal zsírégető hatást titulál neki, és a táplálékkiegészítő, edzés közben fogyasztandó italok között is, No.:1 !

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák