Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aleister

    veterán

    válasz aelod #171937 üzenetére

    No meg a vörös húsok miatti húgysav szint emelkedést se felejtsük el, ami ízületi problémákat, köszvényt okozhat.

    Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

  • Qtya123

    őstag

    válasz aelod #171937 üzenetére

    Anno pár éve beszélgettem egy (tán török) üzletemberrel, aki a húsiparral foglalkozott. Vágóhídjai voltak, elég globálisan ment nála az üzlet.

    Ő azt javasolta, hogy inkább a sertést fogyasszam, mehet a csirke is, de ne az legyen a fő gerince az étkezésnek (heti 1-2x javasolta). Azzal tisztában vagyok (egyik kollégám feleségének szülei csirketelepet üzemeltetnek), hogy egy otthonihoz képest hetekkel gyorsabban és mivel nyomják fel a húshibrid csirkéket. A nagyüzemi dinszótartásról nem voltak ismereteim, hogy azok mit kapnak. Ez a faszi azt mondta, hogy a sertéseket lényegesen kisebb volumennel tolják fel (persze ott is van indítótáp, de azt az otthoninál is adják sokan), mert ezeknél nem lehet annyival előrébb hozni a vágást, nem fejlődnek olyan gyors ütemben ha pörgetik őket, mint ami egy csirkénél van, így nem éri meg.

    Amúgy nem elsősorban ezért (hanem mert rohadtul unjuk a csirkét), de kb 1-1.5 éve inkább sertést eszünk, főleg karajt. Én semmiféle hízást nem tapasztaltam tőle. Persze ez nem jelent semmit, én amúgy is rendelkezek béllel, tehát nem az volt a kérdés, hogy a kockék megmaradnak-e a hasamon vagy sem. :D

    Vérképemben sem lett változás. Minden érték kb ugyan az maradt. Mindig is 1 csillagos voltam (bilirubin), ez változatlan maradt, de nyilván nem meglepő, mert ez nem függ össze a hússal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák