Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz bigmasterg #148070 üzenetére

    Vágd minél vékonyabb szeletekre. Érdemes előtte betenni a fagyasztóba, hogy kicsit megfagyjon, úgy könnyebb szeletelni.
    Ha van rajta zsír, azt szedd le róla (az megavasodhat rajta, csökkenti a tartósságát).
    Utána be a sütőbe, 60 fok körül, légkeverés, meg résnyire hagyd nyitva a sütőajtót, hogy szépen ki tudjon száradni. És úgy 8 órára beteszed. Én este szoktam és akkor veszem ki, mikor reggel kelek.

    Én most csak villámtempóban csináltam, mert a sok meló miatt az utolsó percre maradt minden. Kicsit vastagabbra sikerült, mint kéne, meg a zsírt sem szedtem le róla, de pár napot így is kibír.
    Így, hogy ezt ettem 4 napig, olyan izomláz lett a rágóizmaimban, meg a fogágyam is sajog. Szóval gyúrtam az EFOTT alatt arcra is ;]

    (#148124) MATEO6600
    Nálam úgy nézett ki a rutin, hogy reggelire a beef jerky abonettel. Aztán kora délután az efottos Lidlben vettem csirkés rizottót, amit csak be kellett dobni a mikróba a bolt mellett (mondjuk a rockmaraton gondolom ennyire nincs felszerelve). Teljesen jó makrói voltak, gyakorlatilag csirke-rizs volt zöldségekkel. Késő délután vettem ugyanitt salátát meg light mozzarellát, és ezt ettem a beef jerky + abonett kombóhoz. Este 10 fele, mikor már kezdtem megint megéhezni a buliban, akkor meg vettem egy gyros box-ot, krumpli nélkül, tehát csak sali meg hús. És kb így minden makrómon belül is voltam.
    Nem is igazán romlott a forma, viszont végre halottfehérből kicsit piszkosfehér színű lettem, szóval haladok az optikai tuning útján ;]

    (#148128) Zola007
    Látogasd majd meg a Paks2 kamiont. Van valami egyszerű nyereményjáték, amivel a következő fesztre is nyerhetsz jegyet, amire megy a kiállítás. Asszem az East fest lesz az.

    (#148142) Angel2014
    Na bazdmeg, pont itt voltam tegnap a velencei korzón én is. Bnőm innen nem messze lakik és efottra nem jött, de itt kint találkoztunk és strandoltunk egyet. Ha tudtam volna, hogy te is itt vagy, akkor nézelődtem volna, hogy vajon merre van Angel papa :C

    (#148151) MATEO6600
    Faszom, nem is tudtam, hogy crossfites vagyok ;]

Új hozzászólás Aktív témák