Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aelod

    veterán

    válasz Apollyon #144672 üzenetére

    Szerinte, ha egy nő el van hízva, akkor nem tud mit tenni ez ellen, ha "pajzsmirigyes"

    Szerinte...mások szerint pedig igen. Csak az nehéz és inkább rinyálunk meg mindenre fogjuk, hogy miért nem tudunk lefogyni. Az a könnyebb út és sajnáltatjuk inkább magunkat.

    (#144671) brownus

    Hát ők úgy főztek, hogy a mostani élettársa egyszálbelű volt most túlsúlyos és cukorbeteg lett ő is.
    Amiket a korábbi kommentben írt a kolléga, klasszik magas finomított cukor bevitel, gyors ch-k, édességek, rendszertelen étkezés. Ezeket iktatták ki javarészt, persze azért esznek ezt azt ami becsúszik ők még csak gyógyszeresek meg járnak kontrollra szóval jön a leb@szás ha híznak.

    [ Szerkesztve ]

    "It's simple, if it jiggles, it's fat."

  • Dani82

    senior tag

    válasz Apollyon #144672 üzenetére

    En ilyenkor szoktam megmutatni a Danybuilding csajat ( egyebkent ezt a csavot valaki birja? nekem annyira eroltetett az egesz youtube csatonaja, meg maga az ember is... )
    aki szinten pajzsmirigy beteg es bomba format hoz az ev 365 napjan

    Ketogenhez: en is csinalom mostmar egy ideje, de a TKD verziot, es nagyon adja egyelore. Ez az edzes elott valami gyors ch iszonyat megdobja az edzest. Igaz pont olyan hirtelen be is alszom, amikor leesik a vercukor a vegere, de kb egy oran keresztul lehet tartani a brutal edzest.

    Ezt nem tudom olvastatok e [link]
    Mondjuk itt nincs no a topicban, mert mindenkit elriaszottatok butagyurosok :D de Elődtől is akartam kérdezni, hogy a versenyzés miért éri meg? es tok nem offense, csak nem ertem.
    Keszulnek a lanyok fiuk hetekig, honapokig, van aki raadasul emiatt brutal mennyisegu kemiaval mergezi magat, vizethajtanak, szet stresszelik a testuket, azert, hogy kapjanak egy 20.000 Ftos scitec utlavanyt, egy rez ermet aztan 2 ora mulva mar senki nem fog emlekezni rajta kivul, hogy ki nyertem meg a bikini fitness kategoriat a muscle beachen 2017 augusztusaba a 161 cm kategoriaban.
    Nem ertem a motivaciot
    (arrol nem beszelve, hogy komolyan koztetek van valaki, akinek bejon egy romma szalkasitott, barnitozott, Joker-re sminkelt, full fuxban es uvegcipoben pozolo bikinifitness csaj? Elkepesztoen taszitoan neznek ki szerintem :U )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák