Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aelod

    veterán

    válasz Woodslave #140799 üzenetére

    Mert addigra már adaptálódtál a nagyobb súlyhoz. Teszem azt guggolok rúddal, majd 60kg, 80kg-al csinálok bemelegítést amit 10p negyed óra gimnasztika előz meg. Majd felcsapom 150-re a rudat. Irgalmatlan nehéznek fogom érezni és nem is beszélve a nagy ugrásról a súlynál. Hirtelen nagy terhelés ez az idegrendszernek....

    Aztán ki tudja ha alaposan személyre szabod lehet működik. Ezzel is úgy vagyok, hogy próbáld ki ha működik akkor fasza, ha nem akkor dobd el. Én hetente 3x edzem. Minden izomcsoportot egyszer egy héten. Sokan mondták, hogy ez kevés és több kell legalább 2x mindent. Csak a sok önjelölt "tanácsadó" elfelejti, azt, hogy akik hetente le tudnak rendesen edzeni 2x egy adott izomcsoportot azok valószínűleg nem a saját növekedési hormonjukkal és saját tesztoszteron szintjükkel próbálnak meg operálni. Vagy ott a TSM ami azt mondja egy izom egy gyakorlat pont. Kérdés naturalként ez mennyire működhet. Mert a kedvenc new generation natural bodybuilderem Páldi Gábor viccet itt is el lehetne sütni. De ha jól láttam Szuli készít egy srácot INBA-ra 90kg körül van 150-es nyomások stb.

    Amúgy tervezem a következő alapozásnál a DY féle módszert kipróbálni vagy egész évben ezek szerint edzeni. Meglátjuk.

    [ Szerkesztve ]

    "It's simple, if it jiggles, it's fat."

Új hozzászólás Aktív témák