Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HussarF

    addikt

    válasz Shingen #137367 üzenetére

    Én szeretem az ilyen kis vékonyakat, akinek ettől függetlenül van kis formás melle, meg segge. Fél kézzel tudom ide-oda pakolni.
    Engem nem nagyon izgat fel egy húsosabb csaj. Azt szeretem, amikor b.szás közben lenézek és látom a kólásüveg alakját és olyan, mint valami karcsú vadmacska, nem szétfolyik az ágyon. Meg ha hátulról csinálom, akkor át tudom fogni a csípőjét rendesen és nem az, hogy belemarkolok a hájba. Volt olyanom is, bazdmeg, nem éreztem azt egyszer sem, hogy közepesnél jobbat tudtam vna vele d.gni, mert ránéztem, megmarkoltam stb. és azt éreztem, hogy "bazdmeg, ez nem jó".

    (#137368) Shingen
    Áhh, amatőr vagy ;]
    Egy csaj sem akar deklaráltan csak dugni. Mind kapcsolatot keres. Ezért olyannak kell látszanod, akivel érdemes kapcsolatot kezdeni. Sőt. Még úgy is kell tenned később is.
    Ha egyből félmeztelen képeket pakolsz fel, meg a kocsidról raksz fel képeket, akkor szépen bekategorizálnak oda, hogy te csak ilyen köcsög vagy, és húznak el balra.
    Nekem a 6 képből, amit fel lehet tenni, csak az utolsó olyan, hogy félmeztelen vagyok rajta (mihez tartás végett, ha odáig eljut, azért lássa azt is), kocsimról meg egyáltalán semmi kép nincs. A többin mind próbálok értelmes embernek tűnni, bizalomkeltő arckifejezéssel ;]

Új hozzászólás Aktív témák