Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz aleister #113518 üzenetére

    Én akárhogy böngészem a véleményeket, egyetlen nmol/ml vagy ng/ml totál-tesztoszteron laborértéket nem találok.

    Szomorúan látom, hogy te is "érzésekből" vonsz le következtetést
    Pont így terjed a bro-science

    Ha ez egy természetes tesztoszteron szint növelőnek van hirdetve, akkor mérhetően növelnie kell a tesztoszteron-szintet.

    Az, hogy ki-mit érez, az ****vára irreleváns. Amíg ez méréssel nincs alátámasztva, addig csak placebó.

    Szakirodalomban nem igazán sikerült még eddig senkinek érdemben bizonyítani a tribulusnak egészséges, sportoló, felnőtt férfiakban való tesztoszteron szint növelő hatását.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • aelod

    veterán

    válasz aleister #113518 üzenetére

    Én szedtem régen a scitecnek volt testopump néven. 3 vagy 4 tabit vettem be egy nap aztán vagy több lett vagy kevesebb nem tudom. Én azt éreztem tőle, hogy nagyobb az étvágyam (ami amúgy sem kicsi). De, hogy nőtt volna a tesztoszteron szintem hát franc se tudja. Úgy voltam vele, hogy egy próbát megér aztán meglátjuk. De nem bizonyított, ahogy Zola is írta a tribulus hatása a tesztoszteron szint növekedésre. Szerintem hormonálisan lehet csak azt turbózni az meg már kívülről bevitt goggsz. Többi csak placebo.

    (#113536) Angel2014

    Hát ha így látod, hogy az ereket csak cuccal lehet elérni akkor te vagy nagyon kókler vagy vagy semmit nem értesz a sport alapvető dogmáival kapcsolatban, meg úgy általában az egész táplálkozás/ edzés hatás mechanizmussal, testalkat, anyagcsere típusokkal egyetemben.

    Ez is stana biztos...

    [ Szerkesztve ]

    "It's simple, if it jiggles, it's fat."

Új hozzászólás Aktív témák